Относительные противопоказания для ношения брекетов


Много кто с ранних лет страдает неправильным прикусом, который может оставить негативные воспоминания о своем детстве. Поэтому большинство людей, страдающих от данного дефекта, желает от него поскорее избавиться. Раннее детство, по словам стоматологов, считается лучшим периодом для принятия мер, потому что как раз в это время формируются и отвердевают костные ткани организма, и выравнивание зубного ряда в этот момент происходит легче всего. Выровнять верхние резцы, выступающие вперед, можно и в юношеском возрасте. В некоторых случаях рекомендуют использовать пластинки дневного ношения, которые следует снимать на ночь. Но наибольшей популярностью во многих странах нынче пользуются брекеты. Несколько лет назад это устройство стеснялись носить и попадаться с ним на люди, но сейчас брекеты вошли в течение некой модной тенденции и уже не вызывают неудобства.
Всем ли доступна брекет-система по медицинским показаниям?
К сожалению, не всем разрешается применять брекеты. Противопоказания к ношению существуют относительные и абсолютные. Относительные предусматривают вероятность использования брекет-системы, если соблюдать определенные условия. А вот в случае с абсолютными противопоказаниями их носить уже не получится.

Относительные противопоказания

Это признаки, которые ограничивают использование материалов, способных спровоцировать неблагоприятную реакцию у пациента. Такая ситуация исправима назначением стоматологом-ортопедом таких брекетов, которые соответствовали бы медицинским данным. К относительным противопоказаниям относятся:
  1. Наличие заболеваний ротовой полости, десен. Пародонтит, пародонтоз и т.п. могут существенно повлиять на лечение неправильного прикуса брекет-системой. Данная проблема вполне решаема, но общее лечение займет более длительное время.
  2. Наличие протезов и имплантатов. Будь то зубной протез или любой другой, присутствующий в организме, он может вызвать электролитическую реакцию, которая негативно повлияет на внутренние органы. Исправить ситуацию можно, если грамотно подобрать металлические элементы брекетов.
  3. Заболевания височно-нижнечелюстного сустава. Лечение брекет-системой не получится, если не выполнено основное лечение таких болезней, как артрит, артроз, анкилоз, вывих сустава и т.п.
  4. Зубной скрежет. Крайне не рекомендуется ставить устройство, если у пациента наблюдается бруксизм – скрежет зубов, который чаще всего проявляется во время сна.
  5. Онкологические заболевания. Если такое заболевание подлежит лечению, то прежде чем оно будет полностью излечено, про брекеты можно даже и не думать.
  6. Психические заболевания. В связи со сложной конструкцией брекет-системы нездоровый человек может повредить её и сам пораниться. Помимо всего, чтобы носить брекеты, нужно придерживаться лечебной инструкции, что можно делать только в здравом уме.
Не исключён также вариант, когда человек просто не хочет носить брекеты. В любом случае их разрешается устанавливать, когда отсутствуют серьезные патологии и только в здоровую ротовую полость.

  • ,

Усмішка - недорогий спосіб виглядати краще.

d95bd7a37b505e24dd3f6dedbbe570de
«Усмішка — недорогий спосіб виглядати краще. Чарльз Горді „  — інтригуючий вислів! :-) Не дорогий спосіб це коли у тебе ряд зубів рівний від природи. цілісність зубів від природи, коли у тебе генетично від батьків, від дідусів і бабусь передалось усе ідеально.  Але є такі винятки як ми “брекетоносці».  Нам  красива посмішка надається важко і дорого.  На днях співробітниця поділилась що поставила своїй дитині, якій 12 років, брекети-метал на нижню і верхню челюсть, так вартість їх була 22000 грн, вона орієнутвалась щоб було поближче до її роботи.  Я розумію що все імпортний товар для виготовлення брекетів, робота, і це задовлення не з дешевих… але і дорого!  В майбутньому звичайно будеш посміхатись на всю н-ну кількість  зубів яка у тебе залишилась після всіх процедур, і можливо тоді цей вислів буде доречний :-)

 

 

Андежеліна Джоли (Angelina Jolie Voight) - секс символ для мільйони чоловіків!


Анджеліна Джолі  яка по багатьом рейтингам є найсексуальнішою і найбажнішою жінкою в світі! Зірка  яка багато років поспіль визнана найбільш оплачуваною акторкою голівуду! Привабливість жінки визначається багатьма факторами — і Анджеліна  Джолі правильно зробила коли в малому віці носила брекет — систему.  Посмішка у неї чарівна :-)
  • ,

Третій дім (після роботи) стоматологічна клініка "Ортолайф". Київ



У Києві дуже багато варіантів де проходити ортодонтичне лікування. Чому я обрала саме клініку «Ортолайф»? —  через акцію яка тоді була.  Дві челюсті були вартістю  7200 грн. Для Києва це досить добре. Консультація завжди оцінювалась в 100 грн, один раз в місяць, якщо була заміна дуг (це почалось уже після року носіння брекетів) — 250 грн. Я працюю, тому мені ще було добре те,  що клініка працює до 19.00, щоб не на великий термін потрібно було відпрошуватись, але записуватись потрібно за місяць наперед. За день до консультації завжди телефонували, попереджували про візит. Інколи приходилось чекати свого прийому, попередній клієнт ще затримався, але думаю це у всіх таке буває. Клініка в загальному не погана, тільки жаль що не чарівники, щоб прискорити результат :-)

www.ortholife.com.ua/ru/ortodontiya

 
  • ,

Емоційно здаюсь.....

IMG_20150112_134229
Як це боляче!!! Ранком не те що плакати хочеться але і кричати! Не подобаються мені брекети, важко мені з ними, не можу уже і фізично і морально. Зуб болить через ясна, все пече коли чищу зуби, ще о ці відбитки… так зараз поставила віск і краше, але день уже не в кращому настрої. Чесно не розумію тих кому подобаються брекети, і жаліють чи скучають коли знімають. Це точно не буде про мене!

Брекети - один із способів схуднути



У носінні брекетів є безліч переваг. Серед них гартування цілеспрямованості (адже нескінченні походи до стоматолога не зможуть збити з вірного шляху), привчання до відповідальності (усі вимоги ортодонта мають виповнятися – бо якщо ні, то чому взагалі треба було все починати?), знайомство з новими людьми (персонал стоматології стає наче рідним) і, безперечно, результат – гарна посмішка, через що обов'язково підвищується самооцінка.

Біль, як не дивно, теж може стати позитивним моментом для «брекетоносців». Чому? Ну, по-перше, це стосується, знову ж таки, гартування. Постійний інтенсивний біль (а саме зубний є одним з найважчих видів болю) привчає менше жалітися, переносити труднощі більш стійко. А по-друге, біль у зубах та яснах під час прийому їжі та острах того, що шматочки залишаться під дугою, призводять до того, що ви менше їсте. Це відбувається через кілька причин:

1. Вибір їжі. Так, тепер не можна поглинати все підряд. Їжа має бути м'якою та, бажано, не волокнистою. Ідеальний варіант – йогурти та інші молочні продукти, супи-пюре.
2. Обмеження кількості прийомів їжі. З моменту встановлення брекетів зникають швиденькі «перехвати» шоколадними батончиками чи пончиками. Менше разів їсте – менше болить. Окрім того, ви ж не захочете світити «запасами», що осіли на елементах брекет-системи, правда?

Тож до чого це призводить? Дівчата, можете вищати, це ваша потаємна мрія. Завдяки брекетам і болю, що вони завдають, можна схуднути! Є багато прикладів того, що це реально діє. Більш за все знижується вага, коли брекети тільки встановлюють або міняють дугу на більш сильну. Та наприкінці терміну носіння брекетів скинуті кілограми повертаються: їсти вже не боляче.

Біль переслідує всіх, хто хоче змінити себе на краще. Тож, якщо ви вже стали на шлях самовдосконалення, навіть у ньому треба шукати свої плюси.
  • ,

Один з багатьох днів!

Як важко просинатись кожного ранку з болем… Ти ще толком очі не відкрив а відчуваєш як в ротовій порожнині сухо. І страшно зразу говорити, брекети з великою любовю залишають сліди на губі (з внутрішньої сторони) на щоках ( з внутрішньої сторони) Вода ранковий рятівник!!!
Їда це другий важкий етап… жуєш дуже повільно, а інколи просто провтокуєш якщо можливо(тільки ще б не дістати хвороб желудка...)
Наступний етап чищення зубів… нова паста Paradontax, під час чищення все пече. Воно так не приємно, боляче, що чистити не охота ще більше… я розумію що коли пече- лікує… Але це жахіття!!! Ще рік… як перетерпіти…

Блог про брекети - безболісний спосіб поділитись переживаннями

Багато вагань тебе переслідувало: треба чи не треба, металеві чи керамічні? Довелось вирішити складні питання, як-то вибір лікаря та колір аксесуарів. І нарешті – сталося: тобі встановили брекети!
Такі незвичайні відчуття: щось дряпає щоки, дивний присмак у роті, змінилися контури губ, і говориш по-іншому. Потихеньку з'являється біль. Інколи він стає таким нестерпним, що потрібні знеболюючі. А ще прокидаються сумніви: чи все вийде добре, чи достатньо кваліфікації у лікаря, чи стане той самий зуб на своє місце, чи в інших «брекетоносців» такі самі проблеми?

І як розповісти про все те, що тримаєш в собі, коли навіть зайвий раз рота відкрити важко? А всі навкруги дивуються, чому ти менше розмовляєш і рідше посміхаєшся. Та більше: ти їси тільки вдома і лише «ексклюзивні» супи-пюре, дитячі соки і молочні продукти, бо тобі просто боляче щось жувати. А ще переживаєш, що шматочки їжі десь застрягнуть, і твій вигляд (вже трішки зіпсований брекетами), стане ще більш дивакуватим.

Твої друзі та рідні мають знати, що з тобою відбувається! Особливо коли ти відчуваєш такий дискомфорт. Викласти свої думки про це в особистому блозі на сайті – слушна думка. Сидячи за комп'ютером ти можеш найбільш повно описати все, що хвилює, та вірно підібрати слова для цього, викласти фото та запитати щось в однодумців з іншого краю світу. Усі бажаючі, отримавши посилання нацей сайт, зможуть дізнатися про твій прогрес. А також, причиною чого була сьогоднішня стомленість(«півночі зуби нили, спати не давали») чи піднесений настрій («такий симпатичний молодий ортодонт»).

Блог — це ідеальний безболісний спосіб поділитися своїми переживаннями з іншими!

Кому потрібні брекети?

Звернення до ортодонта має одну тверду перевагу – покращення зовнішнього вигляду посмішки. Іноді єдиним засобом відновлення гарного стану зубів стають брекети. Тож, з якими проблемами треба звертатись до ортодонта за встановленням брекет-системи?

Скупчення — коли постійний зуб більший за вільне місце. Зовні це має вигляд ніби зубам не вистачає місця на щелепі, вони можуть буди викривлені або зміщені до купи.

Великі проміжки — між зубами занадто багато місця. Зустрічається коли постійний зуб менший за вільне місце. Трапляється якщо після випадіння тимчасових зубів новий занадто довго не ріс, тому сусідні зайняли його місце, а справжній «господар» випинається у бік бо не має змоги зайняти своє місце. Також виникає у випадку відсутності вільного місця, коли наявні зуби потрохи роздвигаються, аби заповнити вільне місце.

Перехресний прикус — зустрічається в передній частині щелепи і/або з боків. При цьому один чи декілька зубів розташовані не в загальній лінії, а з внутрішньої сторони. Коли щелепи стискаються, цей зуб не торкається інших, а ніби завернутий у внутрішню сторону. Ортодонти рекомендують встановлювати брекети якомога раніше, бо з часом деформується кісна тканина щелепи.

Невірний прикус — коли передня частина верхньої щелепи випинається вперед, а бічні сторони мають здавлену форму. В цьому випадку верхні зуби розташовані в нахліст і закривають нижні, а контакту між ними не має.
Виникає через непропорційне випадіння тимчасових зубів з передньої сторони аби через вади розвитку щелепи. В останньому випадку невірно могла сформуватись як вузька та витягнута верхня частина, так і нижня — здавлена і більш широка.

Випинання нижньої щелепи — нижні зуби видвинуті поперед верхніх. Виникає через недостатній розвиток верхньої щелепи і/або розростання нижньої. Випинання також може бути викликане загнутими верхніми різцями, які не дозволяють стулити щелепи без випячування нижньої щелепи назовні.

«Відкритий» прикус — недостатньо вертикальне положення зубів, якщо кілька зубів, за звичай з передньої сторони, не притискаються до нижніх. За деякими даними викликається через смоктання пальця, підпирання язиком або через нерівномірний ріст щелепи. Причини виникають у дитинстві, коли відбувається формування кісток, тому звертатись до лікаря бажано відразу після помічання недоліків розвитку.

Перші ознаки перелічених проблем проявляються ще в дитинстві, але звернутись за допомогою можна і у зрілому віці. Застарілі деформації гірше піддаються виправленню тому часу буде витрачено більше, але впевненість в собі та можливість уникнути розвитку багатьох захворювань ротової порожнини, шлунку та навіть легень варті того.