• ,

Нажаль не усе прекрасно як у фільмі)

e6f6cf1a782203ccaff0d1fa3f811bd6_watermarked

У мене зараз вечірній перегляд, серіалу «Секс у великому місті» (Sex and the city ). В загальному що мене зацікавило, в одній з серій одна з головних героїнь поставила брекети. Проблема у неї була в тому що не правильний прикус.

Чому рішила саме про це писати, тому що у мене теж не правильний прикус, і мені для виправлення поставили пластинку, тобто у мене досить великий комплект від ортодонтії. виникло питання, чи у нас з часом так змінилось що для виправлення прикусу ще і пластинка потрібна, чи це просто у моїй клніці можливість витягнути ще пару сотень гривень!? Ортодонт пояснював мені важлвість моєї пластинки, на час пояснення розуміла, вийшовши з кабінету завжди туман в голові…
А печаль ще у тому, що героїня серіалу проходила з брекетами одну серію, а я з пластинкою уже 4 місяця, і рік з брекет — системою…
Emoticon
  • ,

Оновлення ...

По іншому назву запису не напишеш. Ходила я на консультацію до ортондна, один похід в місяць. Мене і так турбували брекети, натерли дуже. А тут вона міняє дугу. Про те що є три варіанти дуги я не знала, і ще досі не ознайомилась. Болить сьогодні все жахливо, давно так не було...Єдине що я зрозуміла, ця дуга міцніша, по товщині ширша і менш гнучка, і це дуга для так званого «підготовлення» для іншої- кінцевої дуги. Їсти важко, зуби біднеднькі болять, знеболючі пила, на деякий час проходить, але і цим зловживати не потрібно…

smailik-298x300
  • ,

Наболівше....

Сьогодні ранком проснулась з болем… болем всієї внутрішньої сторони, губи, щоки… не зрозуміло чому, брекети натерли. Так буває і часто, але як це не приємно. Пече- від будь якої їжі, від зубної пасти, та від води біль не зрозумілий. День спорчений, настрій спорчений. Фізично не скажу що важко, дуже, але цей біль пригнічую морально…

Сапфірова брекет система.


Що ж таке сапфірові брекети і чим вони відрізняються від інших? Для виготовлення керамічних брекетов використовуються два види матеріалів — полікристалічні і монокристалічні.Брекети, виготовлені з полікристалічних матеріалів, непрозорі або злегка прозорі. Емаль зубів людини буває різного кольору, від білосніжної до жовтуватої. Можна підібрати брекети під колір емалі, і вони будуть майже непомітні. Ще більш непомітні брекети з монокристалічної кераміки. Це обумовлено їх прозорістю. Монокристалічні брекети ще називають «сапфіровими». В даний час їх вартість дуже висока і це є досить сильним аргументом на користь інших видів. Сапфірові брекети абсолютно непомітні, що дуже важливе для людей, що мають публічну професію. Якщо у пацієнта дуже світла емаль, то прозорі сапфірові брекети – кращий вихід. Кераміка, з якої виготовляють сапфірові брекети, не забарвлюється від кави або чаю, має естетичний вигляд. За певних умов, сапфірові брекети можуть відображати світло, що потрапляє на них, і створювати ілюзію коштовних каменів. Але, як і все нове, сапфірові брекети мають ряд недоліків. Приношенні брекетів такого типа потрібно бути обережнішим з вибором їжі, оскільки такі брекети дуже крихкі. Процес виправлення прикусу йде повільніше, тому що із-за крихкості матеріалу не можна створювати дуже велике зусилля, що створюється скобою. Металева дуга, скріпляюча брекети, та і процес видалення брекета з ротової порожнини більш трудомісткий, оскільки сапфіровий брекет кріпиться до зуба міцніше. Носіння брекета – справа тимчасова, красиві зуби – назавжди!

Як з'явилась зубна щітка!


Догляд за зубами став невід'ємною частиною способу життя цивілізованих людей. Адже здоров'я зубів відбивається на всьому організмі в цілому. Вранці і увечері щодня ми чистимо зуби, піклуючись про гігієну порожнини рота, і привчаємо своїх дітей до цього з малих років. Зубна щітка, якою ми проробляємо цю процедуру, на перший погляд здається звичайним, нехитрим предметом. Але наскільки він необхідний і незамінний! Це один з перших предметів про яке ми думаємо: «Не забути б!» вирушаючи в дорогу.

Ми ретельно підбираємо собі зубну щітку по її характеристиках: виробникові, жорсткості щетини, особливості конструкції, розміру, квітну, прагнемо вчасно міняти її, правильно зберігати. зубна щітка пластмасова.Але чи багато хто задумався, коли і де з'явилася зубна щітка. Адже історія появи зубної щітки дуже цікава і пізнавальна. Учені передбачають, що ще неандертальці поклали початок гігієні порожнини рота. Робили вони це за допомогою пучка трави, яким натирали зуби. А прототип зубної щітки з'явився в Давньому Єгипті. Свідоцтвом цього були зубні щітки, знайдені в саркофагах. Вони були виготовлені з розбещених гілочок. Подальше вдосконалення цього засобу гігієни належить двом великим цивілізаціям — древнім грекам і римлянам. Древні греки і римляни приділяли особливу увагу догляду за зубами. Вони вважали гідністю мати зуби білого кольору і часто чистили їх. Грекам належать і перші рецепти пасти і порошку для зубів. Але всі використовувані ними щітки і зубочистки не були такі схожі з нинішніми. Подібна сучасною зубна щітка з'явилася вже в 1948 році в Китаї. Загривок дикого кабана послужив щетиною, а ручка в щітці була дерев'яною. Через час, цей винахід прийшов до Європи. У зубній щітці європейці замінили волосся загривки кабана м'якшою кінською гривою. До цієї появи вони використовували зубочистки з гусячого пір'я.Багачі могли собі дозволити зубочистки, виготовлені з срібла або міді, або просто протирали зуби чистою ганчірочкою. Так, в XVII столітті, була вдосконалена зубна щітка, мода на яку прийшла і до Росії. З часом зубна щітка ставала популярним і необхідним предметом, все більше мала попит. Весь цей час до XX століття при виробництві зубних щіток використовували шерсть різних тварин. І ось в 1938 році на на світло з'явився новий винахід — нейлон.Після дванадцяти років, в 1950 році, якість зубних щіток з нейлону наблизилася до нинішньої. Вони стали м'якими і приємними у використанні. виготовлення і монтаж сходів Примітивність перших предметів особистої гігієни заповнюється їх великою значущістю. Відстежуючи модернізацію зубної щітки по століттях, можна уявити собі як розвивалася цивілізація. Свідчить про це безліч знайдених археологами експонатів, в яких вони взнали прообрази зубної щітки.Одним з них є унікальний експонат, якому вже 300 років. Знаходиться він в археологічному музеї в Германії. Це зубна щітка виготовлена з кісті. На ній нанесено 19 маленьких отворів, в які вставлялася щетина свині. Історія появи зубної щітки розповідає нам скільки разів людству довелося перевтілювати її, щоб вона стала настільки зручною і ефективною для нас.
  • ,

Чистка!?Хм..

По поводу чистки… Моя сестра в Німенччині ставила брекети, їй ортодонт зобовязував проходити чистку один раз в місяць. У мене все по іншому, я проходжу чистку один раз в 6 місяців, чи це добре чи погано я не знаю. Читала на форумі що потрібно частіше. Але я переживаю за свої ясна, вони і так піддаються великому навантаженню. Ортодонт погоджується на 1 раз на 6 місяців. Я в загальному стараюсь ранок, вечір це обовязкова чистка зубів, і щіточкою зубною і щіточкою для кілець, і для ясен.Чистка під час носіння брекетів дуже важлива і потрібна! Зубки дуже потрібно берегти!!)
  • ,

Доповнення до верхньої щелепи :-(

Забігла я на перед, коли похвалилась що пройшов рік. За рік були змінни, і доповнення. На початку у мене ж була тільки верхня щелепа з брекетами, проходила я біля 6 місяців, після того, мені вирвали зуби, дві четвірки. Наступним етапом було, встановлення нижньої брекет системи. Новий стрес на порозі…
Морально важко, ти тільки привикаєш до не зручностей з верхньої частини, а тут ти беззубик і ще й до того на нижній часті брекети теж… Нижні у мене не криві, просто рідкі, і відсутність однєї нижньої шестірки. Рішили з ортодонтом закрити щілинки. І так, після 6 місяців у мене мяко кажучи «повний рот заліза :-)»
  • ,

1 рік.....

Уже рік, я рік ношу брекети… Крім вирваних зубів чесно змін на мою думку особо не відбулось. Можливо інші і замічають, але не я!
Я проходила з брекетеми на верхній щелепі біля 6 місяців, тоді мені вирвали 4-зуби. Два здорових зуби… ех…
З квітня місяця по сьогодні пройшло уже більше 6 місяців, а ортодонт говорив що за 3 місяці закриються дирки. На половинку вони стали менш замітні, але це пів року і тільки половинка. і як я зрозуміла лікаря, спочатку закриються дирки між 5-ми і 3 -ми, потім між 3-ми і 2-ми а потім буде просуватись і весь ряд повнястю. Пошвидше б..!
  • ,

Маленька підтримка!

Дуже важко з брекетами. Багато хто залишає коментарі на сайтах і радять ставити брекети, воно і так результат вартий цих мук. Але на даному етапі я ще ношу брекети, пройшло багато змін(про які я теж розкажу)і кожного ранку просинаючись, перші думки- «знов брекет губу натер...». Чесно так постійно) Я засмучуюсь дуже, і без брекетів достатньо ранкових проблем, але що головне з часом ти і вправду привикаєш до болю, і уже не так все сприймається.Порада така маленька, щоб ранком не виникало проблем, тільки проснувшись випийте води трішки, сполосніть ротову порожнину, так набагто себе зручніше будете почувати) Сухість під час носіння з брекетами це ще один такий своєрідний маленький мінус…
  • ,

Чистка - гігієна

Чистка залежить від виду брекетів, так як у мене кераміка, мені порадили тільки купити спеціальну зубну щітку- ортодонтичну, я знайшла її тільки у Watsons. і щіточку(вона мене нагадує по формі йоржик:-) ) В подальшому постійне полоскання ротової порожнини, після кожного прийому їжі. Полоскати можна водою, я інколи розводжу воду з полоскалкою для ясен. Їда залишається завжджи на берекетах, тому під час їжі потрібно бути обережним, щоб при посмішці не було замітно чим Ви снідали чи вечеряли)