Оточуючі і їх сприйняття

Це було сьогодні. Подруга тільки сьогодні дізналася про мої брекети. Я розповіла їй про цей сайт приблизно такою фразою:«Люди пишуть блоги, підтримуючи носіїв брекетів. Ми називаємо себе брекетоносцями». Очікувала, що вона зацікавиться, замість цього почула :«Навіщо вас підтримувати, ви ж не інваліди, ваші зуби і так брекети підтримують».Хтось міг би образитись на такі слова, але я подумала, що хоч брекети — це незручна штука, та брекетоносці не інваліди і дійсно не потребують жалощів. А ще вона посміялася з слова «брекетоносці». Чесно, я також вважаю його смішним smile
Гарного вечора!

Як я встановила брекети/початок

Привіт, мене звати Віталіна. Першу свою статтю хочу написати про те, як я почала носити брекети. Справа в тому, що влітку я шукала додатковий заробіток. І натрапила на оголошення: «ТІЛЬКИ ДЛЯ НОСІЇВ БРЕКЕТІВ». В цей час у мене було декілька знайомих із брекетами ,і я щиро заздрила їм, адже вони могли підійти цьому оголошенню. Також я знала, що мої зуби не ідеальні, тобто нижня щелепа кривувата. Поговоривши з мамою, вирішили піти до ортодонта (мені стоматолог давно радила звернутися до нього, але я боялася брекетів). І виявилося, що мені дійсно потрібні брекети. Я дуже хвилювалася і не могла повірити, що дійсно носитиму ці «залізяки»!
Моя проблема полягала в тому, що верхня щелепа була великою і майже рівною, а нижня меншою і, як я вже казала – кривуватою. Але завдяки тому, що верхня щелепа повністю закривала нижню, ніхто не бачив кривих зубів.
І тут постало питання – Чи дійсно ставити брекети? Адже посмішка моя була симпатичною, а носіння брекетів вимагало капіталовкладень, терпіння. Також могло бути проблемним. Ми порадились з іншими лікарями, нам сказали, що мій неправильний прикус може призвести до стоншення зубів, і років у 30-40 вже потрібно було б носити вставну щелепу! Я думаю, що це вже було перебільшенням, але мені не хотілося перевіряти.
Мабуть, ніхто з нас не знає, скільки людей побоялися брекетів, відмовились від них, а тепер жалкують. Адже наслідки неправильного розжовування їжі можуть бути дуже різними: від стоншення зубів до проблем із шлунково-кишковим трактом.
Тож, я вдячна за те, що цей сайт став причиною встановлення моїх брекетів. І раджу вам не боятися їх.
Читайте далі, я розповім безпосередньо про процес встановлення брекетів, гарного вам дня!
  • ,

Як довго носять брекети?

Привіт!
Напишу відразу, що я проносила брекети 1 рік, але це нічого не означає.
Кожна людина індивідуальна, тому й час лікування індивідуальний.
Загалом я знаю людей, які проносили брекети з місяць, але це були ті, хто хотів трошечки відкорегувати свою дугу посмішки. Ті хто носив до пів року — це були молоді дівчала та хлопці (6-11 років). Через свій вік вони мали перевагу, тому що чим ти молодший, тим зубки піддаються швидше корегуванню. В деяких випадках можна обійтись і пластинкою, але потрібно вчасно звернутись до лікаря, а ще краще ходіть до нього 1 раз в пів року. Я після брекетів виробила для себе звичку, щоб і справді відвідувати стоматолога раз в пір року, маю гарний результат — вчасно помітили задачі, які швидко вирішили. Знайома була з тими, хто як і я проносив брекети лише 1 рік, але більшість з цих людей, також носили пластинку до цього, яка їм не допомогла. Це були люди вже від 18 і до 23 років. Лише з кількома була знайома, які проносили брекети 2 та 3 роки, а все через те, що не вчасно звернулись до лікаря і зуби, в прямому сенсі, попливли, неначе на хвилях. Бачила фото посмішок цих двох людей і чесно скажу, що то був кошмар, і я не вірила власним очам, що зараз переді мною, коли вони посміхаються, я бачу таку суперову посмішку, набагато кращу аніж була.
Мені лікар говорив, що більше 3 років не можна носити брекети, тому що зуби перестають триматись і починають розслаблятись. Це як з зором, якщо носити окуляри завжди і не виконувати вправ, то очі перестають бачити різко. Багато людей носять окуляри саме через свою лінь робити вправи. Про деякі вправи, які мені радив стоматолог, я напишу в іншій міні-статті.
Щасти тобі!

Фторовмісні пасти корисні при носінні брекетів

Пасти, в яких міститься багато фтору, корисні в безлічі ситуацій, у тому числі і при носінні брекетів. Справа в тому, що після тривалого носіння брекетів на зубах утворюються білі плями, з яким пасти з фотором успішно справляються. Це було доведено шведськими вченими з Malmo University.

Дослідження показали, що у 85% відсотків які носять брекети, на зубах відзначалися білі ділянки різного розміру, які насправді представляють собою поразки емалі.

У третині випадків таких поразок зубні пасти з високим вмістом фтору (в 4 рази більше, ніж у простих зубних паст) допомогли справитися з проблемою. Дослідження проводилися серед дітей від 11 до 16 років — люди саме цієї вікової групи найчастіше носять брекети.

Для дослідження вчені використовували п`ять стоматологий і більше чотирьох сотень клієнтів. Половині з них давали фторовані пасти, а іншій половині — абсолютно звичайні пасти. Всіх сфотографували перед початком досліджень, а потім почали проводити спостереження, які тривали 20 місяців.

Дослідження, в кінцевому рахунку, показало, що у людей, які користувалися звичайною пастою, у 45% збереглися білі плями на зубах. У тієї ж групи, де люди користувалися пастою з високим вмістом фтору, цей показник склав 34,6%. Так що після носіння брекетів стоматологи рекомендують зупинити свій вибір на пасті з фтором, зрозуміло, після консультації з лікарем.
  • ,

Новий сайт breket.in.ua

Наш сайт оновився, тепер він більш соціально-орієнтований.
Якщо вам не вдається зайти на сайт з вашим логіном і паролем — спробуйте відновити свій пароль. Новий пароль прийде на ел. пошту.