• 0.79

  • +5.22

Історія Майкла брекетоносця- для діток!

В країні де не бояться страху, де живуть монстрики, жив собі такий Майкл.Якби він проживав в україні отримав б імя «колобок» smile
І в один день Майкл вирішив вирівняти свої зуби. Записався він до лікаря, ортодонт оглянув і порадив поставити пластинку sunglasses

Майкл радів що у нього буде пластинка, так як знав що брекети вирівняють йому зуби, допоможуть вирівняти прикус — а це тільки покращить проблеми з жуванням їжі. З брекет -системою він думав що він найкрутіший sunglasses

Брекет — система не заважала Майклу навчатись!
Не заважала і займатися спортом muscle

Майкл завжди був веселий, так як знав як важливо носити брекети!

Брекети для усіх .

3 фото
image
    Як часто, дивлячись в дзеркало, Ви жалкуєте, що Ваші зуби не ідеально рівні? Красиві зуби це показник Вашого здоров'я і цивілізованості. Неправильний прикус викликає проблеми з жуванням їжі, з шлунково-кишковим трактом, з диханням, з пародонтом. Цими проблемами страждає 80% населення. А тим часом життя стає таким, що хороші зуби і правильний прикус грають важливу роль в соціальному становленні особистості. Чим раніше люди починають замислюватися про це, тим краще. Однак багато хто з нас просто боїться, багато хто думає, що вже пізно, а деякі просто не надають значення наявними дефектам, навіть не підозрюючи, якими проблемами в майбутньому їм це може обернутися.
Тому якщо ви замічаєте не рівності, радимо звернутися до стоматолога. Здоровя перш за все!
P.S Веселі картиночки для вашого настрою grinning

Для чого необхідна гімнастика ротової порожнини?

Яка буває гімнастика і для чого вона потрібна
Багато фахівців стоматологічної справи – дають пораду у використовуванні гімнастики щелеп як лікування хвороб ясен. Що собою являють такі вправи?
Виконуючи певні дії, навантаження приходиться безпосередньо на тканини парадонту. Покращується кровопостачання всіх мяких тканин, що власне і дає результат зміцненню ясен і зубів. У статті ми опишемо декілька простих вправ, які потрібно повторювати якомога частіше, і кожен день. Вправи порадують ваше здоровя. Чекати що вправи нададуть шкоди зубам не потрібно.
Гімнастичні вправи для зубів.
Відкрийте по ширше рот і закрийте. Робіть це легкими але ритмічними рухами. Доторкніться кінчиком язика середини неба і просувайте його назад, і при цьому положенні відкривайте і закривайте рот.
Сядьте. Зіпріться однією рукою об стіл і покладіть підборіддя на долоню цієї руки. Відкривайте і закривайте таким чином свій рот, щоб в рух приходила тільки одна голова, а щелепа (нижня) залишалася абсолютно нерухомою.
Після кожного чищення зубів, прополощіть ротову порожнину холодною прокипяченою водою, протягом трьох хвилин. ЦЕ допоможе зміцнити не тільки ясна, але щічки і губи, нормалізує слиновиділення.
Проводіть масаж ясен — вказівним пальцем проводіть масажування ясен від центру ясен і в с торону, колоподібними рухами. Додавайте повільні рухи зверху вниз і навпаки. Масаж можна проводити два – три рази на день. Це допоможу активному сприянню припливу крові.
Також корисно легенько постукувати зубами, отримаючи імпульсні – ударні навантаження. Це сприяє зміцненню і ущільненню кісткової тканини зубів.
На допомогу і оздоровленню ваших зубів і ясен приходять фрукти і овочі. Жування твердих овочів і фруктів є ефективною і хорошою вправою, плюс ще збагаченний вітамінами організм.
Не забувайте рухати щелепою взад і вперед, жувати свіжі яблока і моркву, і з счасом псля виконання вправ ви замітите покращений стан своїх ясен.
Не забувайте також регулярно відвувати стоматолога, щоб вчасно надавати допомогу зубам.

"Чи потрібні мені брекети" ?!

Цим питанням задаються дуже багато людей. sunglasses
Брекети– це мода чи все таки не обхідність для людей?! Багато користувачів оцінили можливості брекетів. Безліч є нюансів- дискомфорт, біль, соромлення своєї посмішки – але для усіх важливий результат -а це красива посмішка! Але потрібно добре розуміти – чи потрібні вам брекети, чи варто проходити весь етап носіння. Для цього ми усе зараз розберемо по поличкам.
Перший крок.
Зрозумійте чітко для себе чи криві у вас зуби! Беріть дзеркало і достатньо пристально розгляньте зуби. Чи дійсно вони криві? Наскільки замітні щілини між зубами?
Інколи щілини на верхній щелепі можуть бути трендом в моді, як ми уже писали про це Щілина між зубами! Причина і спосіб вирішення.. Але потрібно розуміти межі між щілиною яка не принесе шкоди зубам і організму і щілиною яка приноситиме дискомфорт і наростаючі проблеми з зубами.
Якщо недоліки на ваших зубах на нижній щелепі, мало хто замітить, так як у більшості людей нижні зуби прикриті нижньою губою.
Існують і функціональні аспекти, які не просто повязані з тим, як викривлені ваші зуби. Коли ви бачите що верхня щелепа забагато заходить за нижню щелепу, або наоборот — що у цих випадках призводить до не правильного прикусу, про що ви теж можите почитати у наших статтях Виправлення глибокого прикусу;
Мезіальний прикус; <Побічний дефект: до чого призводить неправильний прикус — тоді це все може призвести до зниження жувальної функції, хвороби щелепних суглобів, переломами і сколами зубів, парадонтальним захворюванням.
Також дуже часто повязують проблеми з дихальними шляхи з неправильним прикусом.
Другий крок.
Ознайомтесь з потенційними плюсами і мінусами брекетів. Поспілкуйтесь з людьми які носили брекети. Почитайте блоги людей які носять брекети — не важко таких знайти, якщо ви уже читаєте цю статтю то якщо ще трішки більше ознайомитесь з сайтом зможете на реальному прикладі почитати – блогерів які носили і носять брекети. Запишіть собі плюси і мінуси щоб чітко розуміти як діяти в подальшому.
Третій крок
Тепер ви запитайте у рідних, друзів, колег, знайомих – кому ви довіряєте – чи потрібні вам брекети! Якщо ви школяр – з батьками в першу чергу потрібно радитись, брекети це не дешеве лікування, в наш час. Якщо ви і знайдете по знижці установку брекет системи – памятайте що буде обслуговування її, а це буде тривалий період від 1 до 3 років., потрібні будуть кошти на консультації( корекції), на дуги, лігатури, еластики і все що буде повязано з брекет системою.
Якщо ви у дорослому віці, навчаєтесь чи працюєте- будьте готові, подумайте про те що спочатку потрібно назбирати відповідну суму для установки брекет системи. Вибрати клініку яка територіально буде або близько до роботи або до додому — розумійте що це місце ви будете відвідувати 1- 2 рази в місяць, і інколи ваші записи будуть термінові. Навчаючись ви ще можете собі дозволити записатись до обіду або після обіду, в залежності від розкладу занять, а для працюючих це набагато важче – робочий день у вас може збігатись з робочим днем стоматологічної клініки. Рятуватись в такому випадку можна – якщо клініка працює в суботу, або в будні дні до 20:00. І тому важливо це все.
Четвертий крок
Вирішивши що вам потрібні брекети – оберіть клініку. Як ми уже зазначали, найкраще це буде територіально або біля дому або біля роботи( навчання). Але інколи ми обираємо клініку – тому що там є скидки. Це буде тільки ваш вибір. Єдине, наша порада буде – що не клініку потрібно шукати, а орієнтуватись на лікаря. В наш час не важко знайти інформацію про будь якого лікаря, відгуки. І якщо у вас є можливість, відвідайте декілька консультацій – відвідашви 2-3 лікарів ви зможете краще усвідомити свою проблему і зрозуміти вирішення – чи потрібні вам брекети, які потрібні брекети. Бувають випадки – коли проблема ваших зубів тимчасова – це стосовно діток, і з ростом дитини ( це в більшості до 12 років) проблеми можуть зникнути. Якщо нічого не змінилось, тоді потрібно звернутись до ортодонта.
Пятий крок
Коли ви пройдете перші пункти:
•усвідомлення;
•ознайомлення;
•пошук;
•консультація — вас чекає вибір.
Наступним для вас буде коли ви уже готові матеріально і морально – записатись і встановити чудо залізо на зубки. Які види брекетів ми теж не одноразово розказували. І вам тут потрібно після консультаціїї з ортодонтом, після хороших роздумів наскільки це буде для вас затратно – вибрати для вас брекет систему:
Лінгвальні брекети .
Вибір між металевою чи керамічною брекет — системою!
Естетичні брекети. Керамічні або сапфірові?
Лігатурні і безлігатурні брекети — які краще і яка різниця між ними?

Ось ми і коротко постарались для вас розказати як потрібо і що важливо вирішального є для встановлення брекетів.
Можливо ми щось і пропустили, радо приймаємо зауваження ! wink

Властивості зубного порошку

Сучасні зубні порошки у своєму складі мають натуральні компоненти, які не завдають шкоди зубам. Але для того щоб зубний порошок приносив тільки користь, потрібно знати як користуватись зубним порошком правильно. Про те як правильно користуватись зубним порошком ми уже розказували Правильне використання зубного порошку
Якщо зубний порошок відповідає усім стандартам то він наповнений корисними властивостями які дпомогають для:
  • ідеального полірування зубів;
  • очистки від залишків їжі;
  • хорошої профілактики захворювань ясен (пародонтозу) і зубів (карієсу);
  • зняття запалення і кровоточивості ясен, їх зміцнення;
  • розпушення зубного каменю;
  • чудовий відбілюючий ефект, видалення нальоту від чаю, сигарет, кави;
  • нормалізації кислотно-лужного балансу в роті.
Шкода сучасних зубних порошків — це тільки міф. Якщо ви хочете отримати білосніжні і здорові зуби — то потрібно користуватись зубними порошками. А при вірному користуванні у вас потреба у відвідуванні стоматолога зменшиться. relaxed

Правильне використання зубного порошку

1. Для початку потрібно правильно підібрати зубний порошок. Враховувати потрібно стан ясен, зубів. Рекомендовано також пройти консультацію у фахівця. Види зубного порошку: відбілюючий, лікувальний і профілактичний. Хто любить каву і курить варто виористовувати зубний порошок.
2. Зубну щітку вмочувати в зубний порошок не потрібно, порошок стає вологим і втрачає властивості.
3. Зубну пасту рекомендовано розводити з водою перед використанням, то однорідності каші.
4. Ящо ви використовуєте порошок для порожнини рота, вибирайте для чищення мяку зубну щітку.
5. Чистити зуби рекомендовано 3 — 5 хвилин.
6. Порошком чистити зуби за один сеанс рекомендують двічі
7. Важливо ретельно прополоскати ротову порожнну після чищення зубів зубним порошком.
8. Після використання зубного порошку можна чистити ротову порожнину зубною пастою.
9. Зубним порошком чищення можна проводити: ранком і ввечері.
10. Рекомендаціїї від стоматологів: чищення зубним порошком проводити електричною щіткою.
11. Зубний порошок можна використовувати не тільки для чищення, але і для аплікацій для усунення кровоточивості, запалення ясен і для зміцнення зубної емалі. Для цього потрібно зубний порошок розвести з водою і на нести на ясна. Можна попередньо суміш з зубного порошку нанести на вату і прикласти до ясен і зубів. Утримувати на яснах потрібно 10- 15 хвилин. Після того ретельно прополоскати.
Для кращого результату рекомендуємо завжди радитись з фахівцями, хто як не вони зможуть порадити як краще wink

Порошок чи паста?

У наш час мало хто використовує зубний порошок. Якщо ви хоть колись бачили його, то зрозумієте що у використанні він не дуже зручний.І по складу — крейда. А цей продукт — абразивна речовина яка здатна пошкодити емаль. Але є кількість людей які користуються порошком. Він з часом вдосконалився і в наш час більшість порошків складаються з корисних компонентів: білої і рожеовї глини, деяких мінералів, вулканічного туфу.
Реклама зубного порошку не така активна як у зубної пасти. І більшість людей не знають що за весь цей час від появи зубного порошку склад змінився, а головне він став більш корисним для зубної емалі.
Найбільша відмінність пасти від порошку у тому, що паста через особливості своєї структури не розпушує зубний камінь, тоді як зубні порошки чудово з цим справляються. Звичайно це стосується тільки дорогих і якісних зубних порошків, що складаються з натуральних компонентів.
Питання у тому що краще вибрати?! У зубної пасти і у зубного порошку є різноманітні переваги. В більшості вони ідентичні. Ці засоби є однаково корисними по догляду за ротовою порожниною, яснами і зубами. Найкращий варіант буде їх поєднання.
Багато стоматологів погоджуються що зубний порошок корисний. Його виористовувати потрібно але не кожен день, декілька раз в тиждень буде достатньо.

Назад у минуле. Порошок для чищення зубів.

Люди з давніх давен винаходили різноманітні засоби для чищення зубів. Але, не було таких коштів як зараз у нас. Дуже давно люди чистили зуби за допомогою щіток з волосся борсука і морськими губками. Важко уявити як це було не зручно. Але добре що ще тоді люди розуміли і хотіли доглядати за зубами. Тільки в кінці 18 -го століття з'явився зубний порошок яким ми надалі користуємось. Але склад в сутності відрізнявся від того порошка що ми зараз використовуєм. Тоді в порошок додавали просту крейду, мяту і інші масла.

Гооворять що зубні порошки з'явилися ще в другому тисячолітті до нашої ери. Їх отримували шляхом подрібнення пемзи, гіпсу, коралів, устричних раковин, панцирів равликів, кісток, яєчної шкаралупи, рогів тварин і навіть залізної іржі. У сімнадцятому столітті порошок виготовляли із солі, сторіччям пізніше на зміну їй прийшов крейда.

У наш час мало хто надає перевагу порошку. Сучасний порошок складається, як правило, з хімічно осадженої крейди і освіжаючого аромату. В якості основного інгредієнта може використовуватися також біла глина. Іноді до стандартних компонентів приєднуються деякі добавки, наприклад, харчова сода, хлорид алюмінію та інші.

Еластики (еластичні кільця)

Ми уже розказували Вам коротко про еластичні кільця в статті «Еластики для брекетів»
Гумки або еластичні кільця використовуються, щоб допомогти перемістити ваші зуби з одного місця на інше, а також щоб поліпшити взаємини зубів. Якщо еластичні кільця не використовуються, то зуби не будуть рухатися направлено, і лікування буде продовжено. Ці малятка грають важливу роль в лікуванні і сприяють швидкому позбавленню вас від брекетів. Нижче — рекомендації, з якими Ви повинні бути ознайомлені!
Гумки повинні використовуватися двадцять чотири години на добу, якщо Вам не сказали інакше.
Знімайте їх тільки, коли Ви чистите ваші зуби або приймаєте їжу. Помістіть їх навколо пальця для того, щоб Ви не забули надіти їх.
Носіть завжди з собою запасні гумки. Тоді Ви зможете поміняти їх негайно в разі, якщо гумки у Вас в роті порвуться.
Якщо Ви губите їх або вони занадто слабо тягнуть, будь ласка, зайдіть в клініку, щоб лікар ортодонт підібрав Вам необхідну кількість гумок певної сили.
Іноді, коли Ви тільки починаєте користуватися гумками, зуби можуть злегка боліти, просто прикладається до них навантаження. Зазвичай ці відчуття проходять через кілька днів. Носіння гумок в процесі лікування також може сприяти появі хворобливості і робити скрутним переміщення зубів.
Не подвоюйте ваші гумки без відома лікаря, щоб заповнити втрачений час. Це не працює, а тільки може завдати шкоди Вашим зубам і перешкоджати переміщенню зубів у потрібному напрямку.
Гумки будуть слабшати з часом, так що Ви повинні міняти їх, принаймні, два рази на день, вранці і ввечері, якщо Вам не сказали інакше. Гумки слабшають від тривалого перебування в порожнині рота, тому зміна гумок на сухі буде підтримувати силу. Не викидайте відразу старі гумки.
Спочатку Вам може здатися важким надягти гумки, але після декількох днів практики цей процес стане простим і природним.
Це маленькі поради які ми вважаємо актуальними під час носіння еластичних кілець wink

Встановлення брекетів .

Встановлення ( приклеювання ) брекетів — це досить складний процес, який може здійснити тільки професійний стоматолог. Насамперед на зуби наноситься спеціальний клей, за допомогою якого на емаль закріплюються замки. Потім в пази замків вставляється ортодонтична дуга, яка і буде випрямляти зуби. Дуга закріплюється лигатурами — спеціальними резиночками, які надягають на брекет. Іноді на корінні зуби на спеціальний цемент надягають додаткові кільця або встановлюються сепаратори — невеликі резиночки для додаткового розсовування зубів.

Лінгвальні брекети, які кріпляться на задній стороні зуба, встановлюються також — хіба що для огляду застосовується стоматологічне дзеркало. Через труднощі з доступом до задньої частини зуба установка лінгвальних брекетів зазвичай займає набагато більше часу.