• ,

Привичка

Відбулась вчора позачергова корекція! Останнім часом у мене все спокійно, я походу настільки привикла до брекетів що і в якісь мірі забула про них :-) Лікар замітив що проміжки між зубами( де колись були четвреті) досить не погано сходиться! Передбачив що мені вже не так і далеко до кінця… а тепер я почала розуміти тих, хто коментує своє зняття брекетів жалісливим прощанням! Ти привикаєш, до болю привикаєш до натертості щоки і губи,  це стає звичайним станом для тебе :-) Чи я полюбила їх??!) Наврядчи, просто привичка :-)
P.s у мене консультація виросла в ціні… уже 200 грн… А у вас?

Якого кольору лігатури ваші улюблені???

Ну а тепер по темі)

10 днів з брекетами, а таке відчуття, наче вже півроку пройшло. Зручно.

Через 10 днів йду на прийом до ортодонта. Думаю, якого кольору лігатури ставити… В кого які улюблені???? Порадьте)

І ще маю запитання… Мені не робили зліпок щелепи. Правда, в мене є знімок всієї ротової порожнини. Це нормально?
  • ,

їжа і мої брекети

Згадую коли мені вперше поставили брекети… Всі зуби шатаються, болять, вкусити нічого не можу. А їстоньки то хочеться. На допомогу прийшов блендер, вирішення всіх моїх проблем! Перший тиждень всю їжу перебивала в кашку, як малючку, і на роботу з собою теж таке брала. Не лякало мене м`яско і інша їжа, яку треба довше жувати. Звичайно смак трохи не такий як ми звикли відчувати, та краще так, ніж одна пюрешечка і кашка овсяночка. Далі різала все на маленькі шматочки, щоб одразу покласти до рота. О, вже світ мені посміхається, все не так погано, як здавалося з першого погляду. Жувати виходило, а от відкушувати було ще боляче. Через деякий час перейшла на звичну їжу і зовсім розсміливішала, навіть горішки хрумкала! Та був на моїй практиці і сумний досвід злітання брекетів, після шашличку і огірочків. Про це на пишу окремо.

Давайте підтримувати одне одного, брекетоносці

Саме так, адже це — не важко, коли бачиш брекетоносця на вулиці, зовсім просто посміхнутися йому, побажати доброго дня, адже тобі близькі ті ж самі речі, що й цій людині.
Цей світ — дуже жорстка річь і кожен з нас майже щодня зтикається з проявами цієї жорстокості, вихід з цього тільки один — стати добрішими и уважнішими одне до одного. я пам'ятаю свої відчуття при зустрічі з брекетоносцями, при спільних посмішках та купі спільних тем, з одного боку людина — може бути тобі зовсім лівою та незнайомою, але брекети — той аспект, що робить вас майже сімєю. Ви годинами можете розмовлять про тупі речі пов'язані з носінням заліза і це зближує.
Впевнений, завдяки брекетам багато хто — знайшов своє кохання, багато людей знайшли друга на все життя саме завдяки брекетам, хтось навіть найшов своє покликання або захопився стоматологією, що потім повело його по життю, тож дивитися на всі ці речі треба виключно позитивно та з розумінням того, що кожної миті коли щось міняється, з Вами відбувається щось прекрасне.

Будьте впевнені, якщо ви почнете змінювати світ з себе (як нам рекомендують пращури), та допомогати людям у яких ті самі проблеми що й у вас, то у момент коли Вам буде необхідна допомога (будемо сподіваися, що це завжди буде незначна психологічна потреба) — у Вас буде не одна широка спина на яку можна покластися.

Будьте добріші та уважніші, щасти Вам)

Ортодонтичні імплантанти

ОРТОДОНТИЧНІ-МІКРОІМПЛАНТИmicroimplants_2

У яких випадках і коли потрібні ортодонтичні імплантати?

Ортодонтичне зміщення зубів засноване на принципі сили і протидії. Для переміщення одного зуба, потрібно використовувати інші зуби використовувати для стійкої опори. Для того, щоб перемістити два зуба — також. Що робити, щоб в тому ж напрямку зрушилася вся зубна дуга? У цьому випадку потрібні додаткові механізми опори, стабільно прикріплені до кістки — зубні імплантати або ортодонтичні імплантати.

Зубні імплантати можуть бути використані в разі відсутності одного або декількох зубів. Встановивши один імплантат, він приживається і до нього кріпиться тимчасова коронка, і до неї приклеївши брекет, він включається в зубну дугу, і тоді, за допомогою його, як опори, можна зрушити всі інші зуби.

Ортодонтичні імплантати використовуються в тих випадках, коли не відсутній жоден зуб. У таких випадках, немає місця для установки імплантату і необхідно використовувати більш дрібні структури, такі як ортодонтичні гвинти, які встановлюють між країнами, або титанові пластини, які прикріплюються до кістки декількома титановими гвинтами.

Ортодонтичні гвинти або мікроімпланти встановлюють атравматично, це не хірургічна процедура, яка вимагає всього лише простого знеболювання. З іншого боку встановлюють між країнами, обмежує рух поруч розміщених зубів, тому в процесі лікування їх часто доводиться переміщати в інші області.

Мікропластинки — набагато більш стабільна структура, яка кріпиться до поверхні щелепи декількома гвинтами над коріннями зубів. Таким чином, вони не будуть перешкоджати руху сусідніх зубів. З їх допомогою часто можливо змістити і еластиком потягнути зубну дугу. Єдиний недолік — їх кріплення, яким би воно не було простим, є хірургічною процедурою. Ця процедура проводиться під місцевою анестезією. Мікропластинки широко використовують і в дитячому віці: прикріпивши дві платівки до верхньої щелепи і дві — до нижньої, за допомогою еластика можна модифікувати ріст щелепи і в деяких випадках уникнути ортогнатичної операції.

Мікроімпланти в області неба. У підлітковому віці і навіть у молодому дорослому віці до 22 років, часто зустрічається перехресний прикус, коли верхня щелепа недостатньо виросла в ширину і залишилася вузькою. У дитячому віці ця проблема легко вирішується розширюючи верхню щелепу апаратами для швидкого розширення, через центральний шов неба. У дорослому віці цей шов вже скостенілий і розширення неба практично не ефективно — замість того, щоб розширювалася щелепу, апарат розсовує самі зуби. У підлітковому віці проблема перехресного прикусу може бути вирішена за допомогою апарату для швидкого розширення, але на відміну від дітей, апарат впирається не в зуби, а в мікроімпланти, встановлені на небі. Вони гарантують, що буде розширяться щелепу, а не зуби зміщатися убік.

 
  • ,

Капи і ретейнери

Дуже вибачаюсь що довго неписала. Травневі свята, самі розумієте, виїзджала за місто.

Продовжу тему капи і ретейнери. Чи насправді потрібні?

Дуже тебе, Nato4ko, розумію. Я теж мрію щоб все закінчилось. Так, чесно кажучи, набридло ту капу носити…але треба! Тим паче, що це не назавжди, а на деякий час. Я свою на верхній щелепі носила пів року. Думаю, ы з нижньою буде так само. А ретейнер, він зовсім не заважає. В мене їх два! Заміни  не ті, не інші  не потребують.

Можливе корегування. Вмене була ситуація коли трішки відколовся матеріал, на якому тримається ретейнер. На прийомі, лікар просто нанесла новий матеріал. Зламати капу чи ретейнер, як брекет не можливо. Тож не варто нервувати по цьому приводу!

Нас мільйони :)

Прийшла я сьогодні в садочок… на співбесіду…

Зустріла ще 3 вихователя в брекетах  :-D
Цей світ мене потрохи радує !  :-) :-)

Співбесіда, наче, добре пройшла. Прийшла, посміялась і пішла!
Кажуть, покличуть на другий етап відбору… Буде видно =)

P.S. брекети справді притягують хороше  *heart*