Брекети і спорт! Чи існують застереження під час носіння


Спорт є не від'ємною частинкою життя багатьох! Спорт це красиве тіло і здоровий фізичний стан! На даний момент ми на шляху красивої посмішки, але і про інше забувати не потрібно. На моє запитання до лікаря-ортодонта: " Чи можна займатись спортом?" відповідь була «Так, спортом займатися звичайно можна. Єдине застереження, якщо ви збираєтесь займатися боксом, то потрібна спеціальна капа».

Сама перед встановленням брекетів я особисто цікавились чи поєднанні спорт і брекети. Це можливо і смішно звучить, які можуть бути перешкодити! Але усе залежиться від того яким видом спорту ви займаєтесь. Обмеження відсутні у таких видах спорту : плавання, художня гімнастика, легка атлетика, спортивні танці, лапта, бадмінтон, лижній спорт, фігурне катання. В цьому випадку можна носити будь які брекети.

Але є і травмонебезпечні види спорту. Під час походу до лікаря потрібно обов'язково повідомити його якщо ви займаєтесь: регбі, волейбол, баскетбол, футбол, бокс, хокей, фехтування. Якщо курс лікування у Вас проходить з носінням металевих, керамічних чи сапфірових брекетів, виготовляють спеціальні капи. Вони допоможуть захищати брекети від зміщення під час заняття спортом.
  • 0

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.