Підготовка зубів до установки брекетів

Перед тим, як встановлювати брекети, пацієнт піддається ретельному попередньому огляду — брекети, встановлені на не готові до цього зуби, принесуть тільки шкоду замість очікуваної користі.

Підготовка зубів до установки брекетів
Насамперед вибудовується план ортодонтичного лікування. У ортодонта повинні бути знімки щелеп, зроблені на рентгені різними способами. Іноді проводять навіть комп'ютерну томографію, роблять фото особи і гіпсові моделі щелепи. Ретельно вивчають стан не тільки зубів, але і суглобів у ротовій порожнині. Тільки маючи всі ці дані, ортодонт в змозі провести всі розрахунки і скласти план лікування, який є індивідуальним для кожного пацієнта.

Після ретельного аналізу пацієнт отримує інформацію про прогнозовану тривалості лікування, про різні процедури, які проходитимуть під час самого лікування, про всі проблеми і варіантах їх лікування.

Лікувально-профілактичні заходи

Перед тим, як встановлювати брекети, необхідно ретельно вилікувати всі хворі зуби, навіть ті, які мають найменші ознаки карієсу. Повинні бути повністю вилікувані і захворювання ясен, інакше просто неминучі серйозні ускладнення після установки брекетів.

Обов'язково проводиться повне зняття зубного каменю, щоб брекети були встановлені тільки на повністю чисту поверхню зубів.

Якщо у пацієнта є ознаки демінералізації емалі зубів, то необхідна ремінералізующая терапія, і іноді процедура фторування зубів.

Якщо зуби пацієнта вичищені недостатньо якісно, то він направляється до лікаря-гігієніста. Той проводить професійну обробку ротової порожнини і зубів, а також навчає пацієнта правильної та якісної чищення.

Видалення зубів

Іноді відбувається так, що для того, щоб після лікування в зубному ряду вистачило місця, доводиться видаляти деякі здорові зуби. У цьому випадку потрібен особливо точний розрахунок лікаря — якщо видалити занадто багато зубів, то в роті може утворитися негарна щілину, а якщо видалити занадто мало, то залишилися зубам може просто не вистачити місця.

Процедура видалення проводиться за тиждень до безпосередньо встановлення брекетів. Якщо видаляти доводиться зуби мудрості, то це робиться поступово, протягом декількох днів. Іноді, втім, під загальним наркозом видаляють відразу кілька зубів.
  • 0

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.