Дратує. Куди поділась мотивація?


ДРАТУЄ
Доброго вечора. Останнім часом у мене дивний настрій. Через те, що я бачу результати носіння брекет-системи, мені хочеться ще й ще. Більше, краще, швидше. Так бажаю мати рівні зуби, красиву посмішку!
Але з іншого боку мене трохи бентежить і дратує, що ще жодний місяць я не виносила повну брекет-систему: то в мене тільки верхній ряд був із брекетами, то відпадали окремі частини системи, то не було кільця, то вилазила дуга… Навіть зараз у мене немає брегета на п’ятому зубі, бо його не вийшло приклеїти на минулій корекції. Це мене збентежило тоді, та й зараз бентежить: як це, цитую: «Не виходить приклеїти. Давай наступного разу»???? На мій погляд — просто свинство, чому я маю витрачати дарма цілий місяць. А раніше були проблеми з кільцем, минулого разу мені його закріпили і — що б ви думали – не довели туди дугу. Останні жувальні зуби теж проблемні, тому для мене важливо, щоб вони вирівнювались. Раніше кінчик дуги постійно вислизав з відведеного йому місця в кільці й ранив шкіру. Тоді я попросила його добре закріпити, але, от біда, він знову не там, де повинен бути!
Скоро корекція, залишився тиждень. Я мрію вже, коли брекет-система буде повністю вкомплектована і працюватиме найкращим чином.

Не знаю, скільки ще доведеться перетерпіти з цими брекетами. Хоч це й лікування, процес носіння дається важко. До того ж це лікування втручається в усі сфери життя, а ми, брекетоносці, звикаємо до них. Мені трохи набридло носити брекет-систему, може, мені не вистачає нових вражень?)
На наступній корекції оберу собі інші резиночки, отримаю брекет, який минулого разу не приклеївся, мені нарешті знімуть пластинку після довгих вагань і обіцянок. Я позбудуся незручностей, пов’язаних із цим ортодонтичним приладом, і життя стане легшим. Сподіваюсь на це. Головне – завжди залишатись оптимістом і не звертати уваги на ці невеличкі свої невдоволення!
.
  • 0

  • 0

20 комментариев

Nata
Таке буває, у мене період такий пройшовrelaxed Був час коли були результати дуже замітні, а потім почалось як у тебе, результатів немає, то кільце відлетіло, то дуга… брекети тьфу тьфу ні разу за 2.5 рокиinnocent
Ти відволічись від них, і з часом все появиться.wink
Kevinspees
Всем привет!
Массажные подушки.
Достоинства массажных подушек.
Основными достоинствами массажной подушки считаются:
Современные устройства для глубокой проработки мышц шеи, спины, позвоночника, ног могут быть компактными и удобными в использовании. Массажные подушки – тому подтверждение. Они помогают избавиться от стресса, проблем с осанкой, снять излишние напряжение с мышц, боли с ног при плоскостопии. Перечисленные проблемы возникают у 90% людей, возраст которых старше 12 лет. Купить массажную подушку стоит тем, кто хочет забыть о спазмах, болях в различных отделах позвоночника, ногах.
Массажные подушки для спины и шеи просты в использовании. Зону шеи следует разминать 3-5 минут. На область спины лучше воздействовать по 15-25 минут. Воздействие лучше проводить курсами. Курс составляет 10 сеансов, которые проводят каждый день или 1 раз в 2 дня.
electrosvyaz.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=20783
EmAn04kA
[url=http://autoservice.ltd.ua]Оборудование для автосервиса[/url]
Принимая решение купить в магазине Авто-Сервис LTD или приобрести в Украине оборудование для
своей СТО, вы можете быть уверенными в хорошем качестве товара. Надёжность и долговечность
при сравнительно низкой стоимости необходимых в работе агрегатов уже давно убедили многих
владельцев СТО в правильности выбора, сделанного ими в своё время. Останавливая свой выбор
именно на нашем оборудовании, вы будете изумлены оптимальным соотношением «цена/качество».
[url=http://autoservice.ltd.ua]Оборудование для СТОкупить в Киеве украине[/url]
DavidSoumn
Dillilig
Выражаю благодарность команде «bankrot.space». Занимался бизнесом, кассовый разрыв привел к тому, что накопил долги. Перед банком как учредитель, за кредитную карту, за потребкредит (брал на бизнес)… В конце концов бизнес полетел куда подальше, а долги остались. Попытки заработать и отдать не увенчались успехом. И вот, арбитражный суд постановил выплатить банку кругленькую в моем положении сумму с процентами (более 11 млн. рублей). Обратился в эту компанию и не пожалел. Да, переживаний было много, но сотрудники на каждом этапе срабатывали профессионально: консультировали, объясняли. В общем, признали банкротом. Да, в этом тоже хорошего мало. Но теперь хоть можно вздохнуть и избавившись от тяжелого бремени начать сначала. Спасибо, bankrot.space!
[url=http://bankrot.space/]Арбитражный юрист Москва[/url].
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.