Прогрес у лікуванні


Привіт усім! Я ношу брекети вже три місяці, і за цей невеликий термін відбулись помітні зрушення, прогрес у моєму лікуванні. По-перше, мені майже вирівняли зубний ряд, і верхній, і нижній. По-друге, зараз у мене значно покращився прикус, зуби правильно вирівнялись і стали на свої місця. По-третє, я ношу ортодонтичну пластинку, яка суттєво висунула верхній ряд вперед і впливає на нижню частину щелепи.
Коли ми тільки проходили огляд у різних ортодонтів, мені та мамі сказали, що мій випадок — випадок середньої тяжкості. На перший погляд вади щелепи були непомітні мені та іншим, але ортодонт помічає те, чого не помічають звичайні люди. Тепер і я бачу суттєву різницю між станом моїх зубів зараз і раніше. Це завдяки тому, що періодично на корекціях мені показують зліпок, зроблений до встановлення брекетів. Думаю, здорово, що я маю можливість бачити швидкі результати і насолоджуватись ними. Так легше проходить процес носіння, адже я розумію, навіщо це мені. Раніше ж я вважала, що лише декілька зубів стоять кривувато, та й усе. А тепер тільки й думаю, що могло би бути, якби ми відмовились від лікування.

Моя подруга, яка теж є носієм брекетів, поставила їх собі через помітну, але легку в лікуванні нерівність перших зубів. Хоча вона почала носити брекет-систему пізніше, зараз дівчині вже поставили резинки, які скріплюють обидві частини щелепи, тобто її лікування проходить швидше. Мені тим часом обіцяють зняти пластинку вже на наступній корекції, що відбудеться на початку квітня. Я теж вже не дочекаюся якихось оновлень аби поділитися з вами враженнями. А поки я вирішила почитати про ці еластичні кружечки, щоб підготувати себе до можливих труднощів. До речі, подруга моя весь час жаліється, що їх доводиться змінювати щодня по декілька разів, що вони часто рвуться, злітають, спадають і губляться.
Чекайте результатів мого дослідження щодо цих резинок, я викладу все в простій і доступній формі. Принаймні планую так зробити))
  • 0

  • 0

15 комментариев

MatthewKER
Привет всем!
Нашел прикольные новости на этом сайте: himaan.ru:
[url=http://himaan.ru/kreativ/]креатив[/url] креатив
[url=http://himaan.ru/dizajn/]новинки дизайна[/url] фото дизайн
[b] Как в Башкирии добывают мед диких пчел [/b] himaan.ru/7837-kak-v-bashkirii-dobyvayut-med-dikih-pchel.html
himaan.ru/10158-selfi-iz-grimerok-striptizersh.html
JosephKat
[url=https://informjournal.ru/professiya-dizajner-interera-harakteristika-obuchenie-zarabotok-rabota-i-karera][img]https://i.ibb.co/MB3Rzxj/29.jpg[/img][/url]
«Как научиться дизайну интерьера самостоятельно Без образования будет тяжело, особенно если нет никакой творческой составляющей в характере кандидата. Для того чтобы изучить дизайн интерьера самостоятельно, следует чётко представлять все его этапы, от начала до окончания всех работ. Бесплатно обучиться азам можно, используя самоучитель (книга для самостоятельного обучения). Можно воспользоваться программными современными компьютерными средствами, специально созданными для облегчения работы дизайнера, где главным достоинством является возможность оценивания сразу нескольких готовых результатов проекта, без реализации их в реальности. С чего начать своё обучение – купить книгу-самоучитель «для чайников» или скачать её бесплатно через интернет. »
Источник:
informjournal.ru/professiya-dizajner-interera-harakteristika-obuchenie-zarabotok-rabota-i-karera
[url=https://informjournal.ru/professiya-dizajner-interera-harakteristika-obuchenie-zarabotok-rabota-i-karera]дизайнер интерьера характеристика[/url]
LeslieBehek
I personally have never been to the store myself, unfortunately very far) But I made a purchase far from a single one, I was insanely happy with the purchases… the quality is gorgeous
offeramazon.ru/zg5p
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.