Коли наступна корекція?


Привіт, ви коли-небудь забували дату наступної корекції? А я забувала. У мене погана пам’ять на числа. Іноді ставалось так, що я плутала дні прийому, одного разу переплутала дати: вважала, що день прийому настав, але він був наступного дня. Мабуть, якби я записувала дату й час десь у себе, краще б орієнтувалась у часі. Та мій лікар записує подробиці наступного візиту на папірці, який дає мені. А знаєте, що за місяць може статися з цим скарбом? Частіше всього він просто губиться…
От і цього місяця я була на корекції в перших числах березня, точно не пам’ятаю коли. І знайшла папірець, де вказана дата «15». «Невже я пропустила свою корекцію???» – панічно думаю. Та з допомогою мами ми прийшли до рішення, що корекція не могла бути назначена лише через два тижні після попереднього візиту.До того ж на аркуші є ще й число, що означає місяць.
Так ось, донедавна я ще не знала, коли мені йти на корекцію та дуже бентежилась з цього приводу. Думала, чи не подзвонити ортодонту, може, варто уточнити? А якщо я вже пропустила корекцію, а наступний місяць вже розписаний??? Хвилюванням не було меж. Розумієте, важко залишатися неінформованою… Але! Ура! Вчора нарешті знайшла ще один аркуш паперу, де зазначалось, що мені на корекцію потрібно прийти п’ятого березня. Але, знаєте, написано було так «5.3».« Мабуть, це старий папірець» — подумали ви. Та ні! Не все так просто. Минулого разу корекція була у вівторок, це я точно пам’ятаю, а п’яте березня – взагалі субота. Будучи Маленьким Шерлоком, не важко здогадатися, що втомлений лікар переплутала місяці, березень і квітень.
А ось п’яте квітня – якраз вівторок, як і зазначено на аркуші, тобто все правильно.
Тепер я нарешті знаю, коли мені йти на корекцію і раджу вам та й собі записувати десь дату, час, день наступного візиту аби не мучитися потім здогадками, не витрачати нерви та час дарма. Успіхів вам і чекайте розповіді про корекцію!)))
  • 0

  • 0

8 комментариев

Nata
я постійно забуваю smile smile smile
добре, що клініка сама дзвонить і нагадує про мій візит наступного дня open_hands open_hands
Vetochka
А в нас такого немає, на жаль. Але весело кожного разу все вираховувати!)))
DavidSoumn
ramboViaps
[url=https://graws-things.tumblr.com/post/633693483905024000/roblox-hack-2021-robux-tickets-generator-free]rx free 2021[/url]

KW:
All Amounts Of ROBLOX Gift Cards 2021
Where Can You Find Purchase History On ROBLOX With Gift Cards 2021
The graphics themselves are, wonderfully… affect's put the creators didn't try to be photoreal. The characters look like responsive figures from LEGO or Playmobile, and the visual setting is not the most advanced. But thanks to this, we thinks fitting knock the title even on very adept equipment. Or a phone, because there are also expressive versions since Android and iOS. All this to occasion it as handsome as admissible for younger players.
Where does this curiosity blow in from? Outset of all — the spirited is free. This is the initial and most influential barrier. There is no have need of to trick anyone into buying, objective download and it's ready. What's next? We build, we fight, we create. Or we download — also looking for free — prefabricated maps. We manage an beguilement parking-lot, undivided missions for the benefit of the king in a fantasy world, earn valuable items and vanquish stronger and stronger opponents. «Roblox» is a «sandbox» filled with user-created mini-games to which we can amplify new blocks ourselves.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.