• ,

Незручності від ортодонтичної пластини


Кожен, хто планує поставити собі ортодонтичну пластину, повинен розуміти на що він йде, які незручності та труднощі чекають його на шляху. Цей пристрій два місяці тому встановили для нашого сина (9 років), навіть за цей короткий час ми відчули яка відповідальність лежить на нас як на батьках, а також які треба прикладати зусилля, щоб від пластинки отримати переваги.

Перш за все, ортодонтична пластина вимагає від носія, а також від батьків, якщо її встановили для дитини, дисципліни. Адже необхідно регулярно притримуватись певних правил, інструкцій, не порушувати їх. Або зводити ці порушення до мінімуму.

Наприклад, встановивши ортодонтичну пластину необхідно притримуватись жорстких правил гігієни порожнини рота. Після кожного прийому їжі, після кожного перекусу потрібно чистити зуби. В ідеалі робити це з використанням пасти, якщо такої можливості нема, необхідно зуби чистите зубної щіткою без пасти. Крім цього чиститься й сама пластина. Зрозуміло, це робити необхідно, адже якщо залишити в роті залишки їжі, вони заб'ються під пластину та стануть хорошим грунтом для розвитку бактерій. При ігноруванні правил гігієни зуби можуть швидко уразитись карієсом.

Ще одна велика незручність, яку треба прийняти та жити з нею на період носіння ортодонтичної пластинки. Цей пристрій носиться весь час, цілодобово, знімається тільки коли його необхідно почистити після їжі. В більшості випадків саму пластину не видно, але видно сталеві дуги, особливо при посмішці. Через присутність інородного тіла в ротовій порожнині змінюється дикція, на період носіння пристрою вона не буде аж ніяк ідеальною.

Але не дивлячись на це радує те, що в більшості випадків пластина допомагає та приносить свої плоди.
  • 0

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.