• 3.91

  • +12.60

Vetochka
ого, це серйозно. Брекети не так-то просто зняти, тому ти краще попитай ще в тої дівчини, який стан зубів у неї був після знімання. І, про всяк випадок, можна зайти на консультацію до інших ортодонтів, бо — повторюю — це важливо!!!
Vetochka
А в нас такого немає, на жаль. Але весело кожного разу все вираховувати!)))
Vetochka
Це спеціальна щітка для брекетів???? heart_eyes
теж хотіла б собі таку знайти!!!
Vetochka
Нема за що, мені подобається робити корисні речі. smile smile smile
Vetochka
Так, я теж. Але, погодься, це важливо.Варто поширювати цю інформацію серед люди )
Vetochka
Гарне фото! І прикольний вигляд)
Vetochka
А чому трейнером тільки закріпляють результат? не знаєш, можна їм лікуватись? І як тобі носити, незручно?
Vetochka
Я теж травами полощу зараз)
Vetochka
А я не жаліюсь, адже це державна стоматологія і це не означає, що там гірше, просто держава оплачує частково витрати пацієнта, там і пільгові ціни для держави-закупника матеріалів, приладів. А я Теля-Близнюки))))
Vetochka
Правильно робиш, що не їж чіпси, я теж такого не їм. І взагалі, намагаюсь зменшити шкідливість забороненого продукту, наприклад шоколад — не кусати, а класти шматочок до рота і розсмоктувати, і якщо після льодяника дразу почистити зуби, нічого поганого не станеться. ТАК От і живемо)
коли поставиш ретейнер, буде за чим слудкувати, майже брекети wink sunglasses
Vetochka
НУ, я тільки, коли ультрафіолет, закриваю. А мені не довелось спати на встановленні, боляче ж було sweat_smile
Vetochka
Моя клініка, здається, найдешевша в Києві. Стоматологічна Дніпровського р-ну. На вул.Алішера Навої, я не була знайома зі своїм ортодонтом, але вона нічого)
Vetochka
Знаєш, це добре. А то мені доведеться тепер більший термін носити брекети — мій зуб, там де немає брекета, тепер дуже відхилився і з ним теж проблеми. В мене поки зуби активно рухаються, ось і наслідок — всі стали рівніші, а один — навпаки.
Vetochka
Дякую) kissing_heart
Vetochka
Ну, коли мені потрібна гарна дикція — це не дуже приємно, але є над чим працювати. А коли пластинку знімуть, то буде дикція хороша))
Vetochka
у мене пластина, яка прикріпилась до брекету і так, незмінна. Але я вже навчилася вимовляти, тільки важко даються м'які шиплячі, типу жі, щі, ші.
Vetochka
Цікавіше, але знаєш, краще, коли немає неприємностей. Потім ще напишу, стільки всього робиться()
Vetochka
В мене поки все нормально, чутливість не змінилась. Недавно спитала у ортодонта, що б це могло бути, а вона сказала, що може матеріал відвалився або що. Здається, нічого страшного. І сказала, якби це дійсно була емаль, я б відчула.
Але всеодно дякую за пораду)
Vetochka
мені одразу обрізали, але якось забагато, тому і дуга вискочила, мені не натирає)))
Vetochka
Тобі пощастило, що його помітили адже він може поганого наробити. У мами був такий, вона не звертала уваги, а тепер піде на чистку і ось буде лікувати парадонтит. Так що дуже важливо не запускати камінь…