• 0.00

  • 0.00

Давайте підтримувати одне одного, брекетоносці

Саме так, адже це — не важко, коли бачиш брекетоносця на вулиці, зовсім просто посміхнутися йому, побажати доброго дня, адже тобі близькі ті ж самі речі, що й цій людині.
Цей світ — дуже жорстка річь і кожен з нас майже щодня зтикається з проявами цієї жорстокості, вихід з цього тільки один — стати добрішими и уважнішими одне до одного. я пам'ятаю свої відчуття при зустрічі з брекетоносцями, при спільних посмішках та купі спільних тем, з одного боку людина — може бути тобі зовсім лівою та незнайомою, але брекети — той аспект, що робить вас майже сімєю. Ви годинами можете розмовлять про тупі речі пов'язані з носінням заліза і це зближує.
Впевнений, завдяки брекетам багато хто — знайшов своє кохання, багато людей знайшли друга на все життя саме завдяки брекетам, хтось навіть найшов своє покликання або захопився стоматологією, що потім повело його по життю, тож дивитися на всі ці речі треба виключно позитивно та з розумінням того, що кожної миті коли щось міняється, з Вами відбувається щось прекрасне.

Будьте впевнені, якщо ви почнете змінювати світ з себе (як нам рекомендують пращури), та допомогати людям у яких ті самі проблеми що й у вас, то у момент коли Вам буде необхідна допомога (будемо сподіваися, що це завжди буде незначна психологічна потреба) — у Вас буде не одна широка спина на яку можна покластися.

Будьте добріші та уважніші, щасти Вам)

Чому наша посмішка - так важлива суспільству/психологічний аспект брекетів

Так вже повелося, що люди з самого початку свого більш-меньш свідомого життя — починають оцінювати та обирати тих, хто може бути з ними поряд, та хто може «достучатися» до їхнього серця. Тож у кожної людини яка присвячує цьому ділу якийсь час — є певний набір пунктів, що дозволяє цей вибір призвести максимально правльно саме для неї.

Коли людина засуджує іньшу по зовнішнім факторам (криві зуби, чи погана шкіра) — це звичайно не говорить про велику кількість розуму у зієї людини, тому як ці зовнішні речі — ніяк не роблять їх «власника» гіршою людиною, проте так доволі часто трапляється у нашому світі. Тож брекети, як штука, що рівняє зуби — дуже важлива у тому плані, що ми розширюємо межі та робимо себе відкритими для більшої кількості людей, якій саме ці зовнішні фактори — здаються важливими та необхідними.

Звичайно, людей, що оцінюють тебе виключно за твоїми зовнішніми вадами — краще не допускати до кола друзів чи близьких, проте, життя — така штука, що ніколи не знаєшь хто з цих зверхніх, або дещо нещирих людей — викажеться тобі корисним та необхідним через деякий час.

Тому брекети, як спосіб розширення своєї реальності, кругу знайомств, та можливостей — дуже важлива штука, особливо якщо у Вас за специфікою роботи чи діяльності — є у цьому необхідність.
Широка посмішка — широкий світ!) Добра Вам, брекетоносці!)
  • ,

Як підтримати наші зубки під час носіння брекетів?

Ні для кого не секрет, що брекет-система та її кріплення — речі, що дуже негативно впливають на стан наших зубів. Тому що ускладнюється гігієна та постійне двадцятичотирьохгодинне впливання на зуби стороннього (для них) «шкідника» — слабить їх структуру та конструкцію, тож, що робити, як вітамінізувати свої зубки та організм у цілому під час носіння брекет систем — зараз ми це й розглянемо!

Авжеж будь які вітаміни, свіжі фрукти та овочі — дуже гарно сприяють окріпленню зубів та кісток, проте якщо казати про натуральну підтримку організму та наших кривих зубок то це у першу чергу риба (краще варена), капуста та морква, зелений чай, що сприяє відновленню та відбиленню емалі, ківі та тканеві фрукти.

Також само собою рекомендується не вживати солодкого, замість нього — краще використовувати солодкі фрукти, такі як виноград, ананас, яблуко, та виключити усі шкідливі солодкі напої та страви де багато кармелі, цукру, шоколаду.
Смажені страви та приготовані на мангалі — теж не дуже гарно впливають безпосередньо на травлення, а значить і на стан зубок, тому як їх здоров'я, як і усякого органу у нашій унутрішній системі — починається з шлунково-кишечного тракту, а якщо ми будем відправляти туди неякісні та шкідливі продукти, що будуть завдавати труднощів та болю нашому організму, він (як і заведено у природі) — віддячить нам тим же.

Тож пийте чисту водичку, їжте свіжі та корисні страви, любі кривозубики та брекетоносці та дуже скоро помітите величезне «дякую» від свого організму у вигляді здорових зубів, ясен, шкіри, волосся, та усього організму загалом)
  • ,

Вагомість фото-фіксації під час носіння брекетів

З часом, коли під час носіння брекетів зубки починают перетворюватись на посмішку та отримують якусь форму — ти звикаєшь до них, та припиняєшь бачити динаміку розвитку та лікування, що ж робити для того, щоб цього запобігти?
Особисто мені була цікава постійка фото-фіксація змін, коли я зняв брекети та побачив результати (що було «до» і що стало «після») я був м'яко кажучі здивований, бо власне і сам неочікував такого результату.

Частота фото-фіксації
Меня здавалося робити раціиональними фото усіляк кожні три-чотири тижні, тому як після того як самий помітний дефект редагуються, маленькі недоліки та прикус після виправлення візуально тобі самому вже стає не таким помітним, тому як ти бачишь свої зубки щодня, сотні разів, тому постійна фото-фіксація — буде корисною особисто для тебе, щоб бачити прогрессію та динаміку.

Користь
Якщо в тебе є притензії або зауваження до ортодонта — тобі також дуже допоможе фото-фіксація, тому як ти з легкістю зможешь довести свою правоту (чи навпака, буває усяке ;) тому як в тебе буде чітка динамічна картинка твоєї посмішки.
Тож, любі кривозубці та брекетоносці — фотофіксація є таким самим нашим добрим другом як і зубочистки (якщо читаєте мене — знаєте про що я), тому не варто нехтувати нею, тим паче що це є цікаво особисто для себе. Усі зміни у процесі носіння брекетів варті уваги ще й том, що завдяки їх мониторингу — часто можно запобігти серйозним проблемам із зубами та ротовою порожниною.
Добра Вам і не хворійте)!
  • ,

Гігієна - це проблема

Так-так, як би там це не звучало але гігієнічні процедури під час носіння брекет-системи — дуже тонка справа. По-перше — краще брати спеціальну рідину для полоскання рота, вона дуже круто дезинфікує та взагалі дає приємний запах. Тому як здорові зубки — це не тільки беспосередньо заслуга того що вони самі чисти, але й того, що чистий весь рот. Бо за здоров'я наших зубів відповідають і ясна і ротова порожнина і навіть язик.

Щодо брекетів — мій ортодонт завжди казав мені «Дуже погано чистиш, Артеме, дуже погано», але я чесно кажучі і досі не знаю як це робити краще. Я купив спеціальну щітку, та маленькі йоршички (проте користувався ними усього декілька разів мабудь, не беріть, краще зубочисток у пузатій хаті нагрібайте), вичищав усе два рази на дань і все одно не мав ідеальної гігієни.

По початку доктор рекомендував робити чистку що разу після їжі, та я швидко зрозумів, що таким чином не напастися не тільки зубної пасти, але й часу, який тобі постійно треба проводити вдома, нікуда не виходячі, тільки но сиди та чисть зуби.

Загалом після зняття системи — зубки були прихворівшими та трохи грязнуватими, проте в мене тоді була можливість і я все це підчистив та пролікував. Висновок — як завжди, наші кращі друзі — зубочистки та поменьше слухайте усілякі історії про те, як хтось зняв брекети і в нього посипалися зуби) Добра Усім)
  • ,

Життя після брекетів, яке воно? Капа/ретейнери та інші дрібниці

Щойно мені зняли брекети — я побіг до дзеркала, та почав дивитися на свою посмішку, звичайно вона мене дуже потішила. Вийшовши на вулицю — я зрозумів, що настрій підіймається і світ навколо поліпшується, лишень ти розумієш що все позаду і тобі більше не потрібно постійно дивится щоб у роті усе було спокійно.

Проте щойно мені зняли брекети — я одразу почув не дуже гарну новину. По-перше тепер усе життя мені доведеться носити ретейнери позаду зубів зверху і знизу, щоб вони не розповзлися, по-друге — Капа. Капа — це взагалі дуже спеццефічна річь. Її потрібно вдягати на ніч (при тому бажано постійно і щоночі) для того, щоб зуби не розійшлися та продовжили знаходитися у тій же формі, до якої їх вирівняли.

Мінусами капи — є те, що по перше її постійно потрібно дуже гарно вимивати та стерилізувати, бо як ви розумієте, засовувати якусь сторонню річь до рота на всю ніч — затія не дуже гігієнічна, по-друге, вона все ж може ламатися, тріскатися, та під час сну потрапити туди, де їй бути не потрібно, тому й страхає її знаходження у роті під час сну, коли ти не контролюєшь свої дїї.

Тож як водиться, якщо ви поносили брекети — це ще зовсім не значить, що на цьому історія з зубками зкінчилася, а навіть навпаки, проте до цього звикаєшь та знаходишь можливості спрощення ситуацій, та уникнення їх погіршення, головне — дуже любити життя, тоді все це — не лякає. Добра Вам, любі брекетоносці.
  • ,

Видалення зубів мудрості, чи варто боятися, та що до чого?

Тож одного сеансу, коли я вже тривалий час носив своє «залізо», я прийшов до ортодонта і він сказав мені «друже, тобі потрібно буде видалити зуб мудрості.» Звичайно я злякався, потім виявилося що мені потрібно видалити ще один зуб, шо вріс у десну, та згодом ще один. Загалом у цьому плані — мені пощастило меньше своїх знайомих, яким декому доводилося витягти один, чи два і ті були на зовні, проте і це виявилося не так страшно.

Коли я прийшов до хірурга, я думав що зараз буде щось страшне, будуть різати, буде кров, боляче і це все буде відбуватися порядку години. Та як виявилося, мені зробили анастезію, доки вона дійшла — підійшов доктор, та загалом на «операцію» пішло порядку 5ти хвилин часу, він швиденько все вирвав, зашив, та я навіть нічого не відчув. Так у цілому було і з іншими зубами.

Після прийому мені сказали накупити купу усіляких знеболюючих, бо «буде дуже боліти», я це звичайно зробив, бо не дуже хотілося таращитися від болю, та як наслідок — жодного разу їх не пропив, бо такого страшного болю я — не відчував.

Тож якщо Вам сказали, що потрібно виривати, або навіть вирізати зуби мудрості — не потрібно цього страхатися, зараз дуже гарні анастезійні засоби, а лікарі, я сподіваюся, усі сидять на своїх місцях не просто так, тож добра Вам, любі брекетоносці, та не страхайтеся складнощів, вони все одно ведуть до гарних змін)
  • ,

Фобії брекетоносців!

Що ж, людина так вже зроблена, що від природи має моєливість передбачуати якісь події, у наслідок чого — може застрахувати себе від них. Проте, якщо ви маєте багату уяву та купу заліза у роті, що ровняє Вашу посмішку, цей дар — може бути для Вас не так подарунком, як карою, чому — зараз розкажу)

Наприклад я — особисто мав багато фобій з приводу того, що коли я буду спати щось від брекет системи відвалиться та впаде мені до рота. Так-так, навіть цей клей що тримає їх на зубах, та впевнені фрази стоматолога про те що нічого подібного не станеться — мене на заспокоювали)

Також мене дуже лякало, що коли я буду щось жувати чи відкусувати (особливо у період шаткості та болі зубів під час зміни залізок) в мене можуть відпасти або покривитися зубки в обратному напрямку. Просто якщо ви ще не носили брекетів — можливо ви не зрозумієте, але якщо вони вже в Вашому роті — краще над цим не думати, тому як все ж я їх відносив і нічого страшного не відбулося, спав як завжди, зубки рівні, система трималося (майже) добре.

Загалом у такі секунди — потрібно зрозуміти, що фобія та страшні роздуми — невід'ємна частина людської свідомості і треба дуже сильно любити життя, щоб просто відключити ці дурниці та насолоджуватися тим, що маєшь навкруги. Тож, любі брекетоносці, рівняйте зубки і нічого не страхайтеся, головне дивитися в обличча життю з широкою посмішкою, якою б на данному етапі вона в Вас не була і тоді, воно посміхнеться у відповідь)
  • ,

Перші відчуття при встановленні брекетів

Коли мені перший раз запхнули до рота цілу купу заліза (як мені тоді здавалося), я був трохи здивований, як люди живуть із цим по 2-3 роки. Тобі важко розмовлять, зціпляти щелепи а їсти — взагалі не зовсім реально. В перші тижні, коли все дико боліло — я дуже злякався, що подібне відчуття — буде зі мною увесь час носіння системи, проте ці трабли — скінчилися десь на другому тижни.

Проносивши залізного друга у зубах десь біля місяця — я зрозумів що це — не так вже й страшно, розмовляти та їсти дуже навіть таки можливо, та навідь (згодом) із задоволенням.

Щодо величезної кількості недозволенностей — морозиво, кава, рис, горіхи, воно-то звичайно так, але ви знаєте наших лікарів, їм дай хоч щось заборонити. Тож на третій місяць в ход у мене йшли навить горіхи. Проте звичайно жувати їх треба дуже ретельно та уважно, і взагалі, це скоріш приклад того як не треба робити, прото дуже гарний та заспокійливий запис для тих, хто тільки но поставив собі брекети та з острахом читає ці строки.

Не варто боятися ніяких заборон та перешкод на шляху до своеї посмішки, морозиво можна їсти поклавши на язик та чекаючі поки воно розтане (особисто я — взагалі люблю морозиво з мікроволновки! так так!), з приводу рису, гречки, наших улюблених суши і усього такого сипучого — я вже писав раніше, що кращий друг брекетоносця — це зубочистка, якщо вона в Вас є — це ніяким боком не буде Вас лякати, просто після кожного сеансу «страшної» для брекетів їжи — присвячуйте 5 хвилинок гігієні рота та брекет-системи, тоді все буде в полному порядку!)

Добра Вам, нехай зубки тягнуться а посмішка красивішає!)
  • ,

Брекети - Чи варто воно своїх грошей?

Кожен хто задавався питанням про те, щоб поставити залізне диво на свої кривуваті зубки — у будь якому разі був здивований його вартістю (особливо у теперішні часи) тож тут постає питання «Чи дійсно воно того варте» і раціональність брекет системи можливо ідентифікувати для себе лише зваживши усі «за» та «проти», чим ми зараз і займемося.

Отже, особисто я — завжди хотів працювати на сцені, хотів мати змогу спілкуватися з високопоставленими людьми і це накладало на мене певні обов'язки. Якщо ви читаєте мій блог, то у попередніх постах — можете знайти інформацію про те, що безпосередньо брекет система чи криві зуби — ніяк не заважали моєму особистому чи громадському життю. Я завжди був таким який є і це не залежало від форми моєї посмішки, проте — в мене була мрія!

Саме мрія — це та річ, що спонукала мене подивитися у майбутнє та зрозуміти різку необхідність та раіональність цієї затії. Коли я подивився на прайси стоматологічних клінік — не скажу, що я був здивований, проте я чекав трохи меньшого, зараз же розумію що я встиг як раз на нормальні ціни (моя система з усіма дрібничками та сервісом обійшлася мені порядку 13 000 грн), тому я не жалкую про це, хоча й потрібно було трохи затянути пояса на той час.))

Тож якщо ви маєте мрію і знаєте що вона потребує від Вас певних зусиль, які можуть бути виражені саме у брекет-системі і у Вас є можливість її поставити, ні в якому разі не сумнівайтеся і робіть це. Гроші — річь яка буде приходити та йти по життю, а безцінна інвестиція у самого себе — коштує дорожче всього.