• 0.00

  • 0.00

  • ,

Невеличкий колаж: старт+3 місяці

Нарешті отримала фото свого «старого» прикусу. Зробила невеличкий колажик для наочності своїх результатів: перед встановленням і на третій місяць. Фото на третій місяць, нажаль, не такі красиві, як перші.

 коллаж стартколаж 3 мес

Бачимо, що другі різці вже майже рівненьки, змінилась постава перших різців, трохи змінився прикус (вже не такий глибокий). Тільки не видно, що зуби трішки пожовтіли. Мабуть, камера виправляє кольори (як з резинками).

Буде у мене тепер візуалізація поступового досягнення моєї мрії: в мене ще більше переконливості в тому, що не дарма все це задумала  :-)
  • ,

Фото після корекції

Викладаю фото через 3 дні після корекції.

 20150301_010107

 

Здається, що кольори резиночок – жовто-блакитні, але насправді вони жовто-зелені, навіть жовто-бірюзові. Дуже гарний колір, та, нажаль, в ортодонта резинок цього кольору вистачило лише на половину моєї щелепи, і довелося розбавити жовтим. Тож усієї краси тепер не видно  *unknw*

Уявлення не маю, чому виходить така плутанина.
  • ,

Після корекції

От і перший день з новою дугою закінчився. Маю сказати, що відчуття доволі дивні: зуби стискає, як і в попередні рази, так само боляче щось кусати, але тепер майже усі неприємні відчуття сконцентровані в лівій половині щелепи, починаючи з другого різця. При чому навіть просто дотик до ясен біля цих зубів віддає болем.

Страждаю потихеньку…

До речі, із зміною дуги пропала цікава особливість: під час чищення зубів звичайною щіткою справа з'являлось якесь шарудіння. Після заміни дуги воно зникло. Не второпаю, що воно таке було. Може, дуга там не дуже щільно прикріплена була та ковзала по брекету. Це вже неважливо, звичайно. Просто цікаво  *unknw*
  • ,

Корекція №2

Сьогодні нарешті сталося! Друга корекція позаду. Результати:

  1. продовжуємо розширювати зубний ряд;
  2. замінили дугу;
  3. замість металевих лігатур в мене знову резиночки (тепер зелені та жовті);
  4. розповіла лікарю про вісімки, що ріжуться. Він пообіцяв на наступній корекції дати контакти хірурга-стоматолога, в якого можна буде їх видалити. Я в тихому шоці (( майже плак-плак (( начиталася вже в інтернеті, як це буває боляче, як довго лунки загоюються… щось намагалась йому сказати про те, що «може, не треба». Він одповів: «В 30 років, коли всі вісімки повилазять, решта зубів скупчиться. Нащо воно тобі потрібне?»
  5. зраділа, бо ортодонт сказав, що на нижню щелепу ставити брекети не будемо. Прикус виправитись має сам.
  6. на чистку ще не потрібно, здається, все непогано (далі буде…).
  7. пояснив, що утворення щілин між передніми зубами – це нормально. Коли бічні зуби будуть вирівнюватись, передні зійдуться знову.
  8. дала лікарю свою пошту, домовились, що він мені фото «до» скине. Нарешті побачу їх!
  9. послуги стоматології вже подорожчали…
Мала моя сьогодні щаслива: їй теж замінив дугу, пообіцяв, що вона передостання, тобто їй тільки три місяці лишилось (!!!), замість резинок в неї тепер лігатури, протягнуті по всій довжині дуги.

Відчуття: зуби стискає, та не дуже сильно. Сподіваюсь, що завтра їсти зможу  :-)
  • ,

Досвід поцілунків з брекетоносцем

Сьогодні дрейфувала інтернетом та зрозуміла, що багатьох цікавить, які саме відчуття будуть під час поцілунку з брекетоносцем. Задумалась: а як же це справді? І раптом згадала, що в мене був такий досвід. Читайте далі, якщо комусь цікаво  :-)

Якось ще до встановлення брекетів довелося мені бути в іншому місті на весіллі дружкою. Вийшло так, що наречена була вже немолодою, з незаміжній знайомих дівчат в неї була тільки я. А хлопця-дружка взагалі нежонатого не було. Точніше, був. Але набагато молодший, наша пара вийшла б дуже кумедною. Тож, почали шукати з-поміж знайомих знайомих. Знайшли аж напередодні, тож я його до весілля не бачила.

Уявіть мій подив, коли я побачила на викупі хлопця-дружка в брекетах. Я до брекетів тоді, в принципі, непогано відносилась, але в ролі дружка – такої важливої фігури під час весілля… (зараз я би думала по-іншому) Та людиною він виявився адекватною, тож проблем в нас не виникло. Було тільки одне «но».

Ви, мабуть, знаєте таке правило, що на кожному весіллі настає час, коли якийсь гість починає кричати: «Старший сват, старший сват сущая зараза, він боїться старшу дружку як противогаза» і таке інше, що в результаті переслідує лише одну ціль — дружка і дружок мають поцілуватись. Мета цього для мене загадка. Людям трошки напідпитку простого «в щічку» не вистачає, вони вимагають «по-справжньому».

Тож, нам довелось віддуватись. Кажу «нам», але насправді неприємно було тільки мені, а от мій партнер, очевидно, ловив кайф. Зразу поясню: неприємно мені було тільки через те, що, в принципі, така річ, як поцілунки з незнайомцями, мені не подобається. Але весільні правила – це важливі правила. Не виконати їх – ніби зіпсувати майбутнє подружнє життя молодятам.

Тепер ближче до теми. Звичайно, що поцілунки наші не були занадто пристрасними, але й не просто «чмокі». Що можу сказати: нічого занадто незвичайного я не відчула. Поцілунок як поцілунок. Якась така «шерохуватість» присутня. І більш нічого. Зуби, губи, язик – все на місці. А що ще для поцілунків потрібно?

P.S. написала та почала роздумувати: а якби в моєї «половинки» були брекети, як би все відбувалось? Дуже цікаво  :-)
  • ,

Пожовтіли зуби

Пожовтіли зуби, наче листячко восени…

Я не одна така, певна в цьому: перші тижні було ще непомітно, але тепер я вже бачу. Та частина зубів, що розташована нижче брекетів, трішки біліша, ніж частина, ближча до ясен. І всі мої намагання вичистити звичною щіткою, ниткою та, навіть, йоржиком – це «мёртвому припарка».Читала, що в брекетоносців з цим велика проблема. Перший місяць минув легко, без проблем, я думала, що так завжди буде. Еге ж, буде…

Останній раз була на професійній чистці десь в травні. В грудні вважала, що в мене все ОК, бо тільки півроку пройшло (стоматолог наполягала на тому, що профілактична чистка потрібна не більше, ніж раз на рік). На корекції буду питати в ортодонта ще й про чистку зубів.
  • ,

А що з цінами?

Дивлюсь я на теперішню фінансову ситуацію і жахаюсь: треба десь шукати багатих родичів :-D в мене ще чималенький термін носіння брекетів, ймовірно, доведеться ставити «залізячки» ще й на нижню щелепу. Про заміну дуг, лігатур і оплачувані консультації я взагалі мовчу.

Тож, у наскільки «кругленьку» суму мені це все виллється, можна тільки здогадуватись. На одну мою «челюху» самі брекети вийшли у 4500 грн, плюс кілька консультацій по 120 грн, зліпки – 500 грн, перша корекція – десь біля 200 грн (не можу сказати точно, бо платили разом з сестрою, їй замінили і дугу, і резинки, а мені тільки лігатури поставили, разом було 400 грн).

На 25 лютого записались на другу корекцію, і  що вона нам принесе – один великий знак питання  *unknw*

Брекетоносці, а які фінансові вливання виявились необхідними для вашої «голлівудської» посмішки?

 

 
  • ,

Масляна!

Усіх вітаю зі святом!

масленица 2 2015Другий день поспіль готую млинці (у понеділок щось настрою не було) та нарешті готова сказати: я знайшла ідеальну їжу для брекетоносця!

А що? Яйця  та молоко – білок, масло – жири, цукор та борошно – вуглеводи. Чому б ні?

До того ще з млинцями дивні речі відбуваються: скільки б тих млинців не їла, жодного разу в брекетах шматочки не застрягали.

Певно, це від того, що вони добре змащені вершковим маслом  :-D

Чи то я просто знаходжу привід з'їсти їх побільше?  :-D  :-D

Ще раз з Масляною!

P.S. от би як ще хтось за мене їх готував, то було б узагалі – рай земний *crazy*
  • ,

Оновлення «набору брекетоносця»

Відучора мої віск та інтердентальна щітка завели собі нового друга. Тепер в їх теплій компанії з'явилась міжзубна нитка.

До вчорашнього дня я ті нитки лише бачила у відділах, де продаються зубні щітки, та, як правило, обходила їх стороною. Бо здавалось воно мені якимсь дивним пристроєм невідомо для чого. Але похід до стоматолога на день закоханих приніс ще й такі пізнавальні плоди: стоматолог роз'яснила, що нитка конче потрібна для брекетоносців, бо ані звичайна щітка, ані інтердентальна не можуть вичистити проміжки біля ясен. До того ж навчила правильно користуватися ниткою. Та здивувалась, що в мене є міжзубні щітки: ніби про ті йоржики знають дуже мало людей. А я їх давно бачила в аптеках та навіть сама запропонувала ортодонту користуватися ними, коли тільки встановили брекети.

Чесно кажучи, думала, що все одно не буду купувати оту нитку. Та в неділю вийшла в аптеку за вітамінами та випадково побачила її у вітрині. Нитка виявилась білоруського виробництва, не дуже дорого, тож, вирішила спробувати.

Що сказати з приводу використання? Так, вона пласка, тому між зубів не застрягає, але реально щось вичистити – не знаю, не впевнена. Може, просто в мене ще нічого серйозного не застрягало. Буду експериментувати далі  :-)
  • ,

Інший стоматолог

Сьогодні (фактично вже вчора), не дивлячись на прекрасне свято закоханих, мені довелось завітати до стоматолога. Так вийшло, що запис був тільки на цей день, тож довелося йти, бо проблеми з зубами відкладати неможна (!!!).

Виявилось, що стоматолог-терапевт знає мого ортодонта. Сказала, що непоганий спеціаліст та підтвердила мої сподівання про те, що нижню вісімку зліва не треба буде видаляти (бо зробили рентген, де вісімку теж було видно, корені там добре стоять, коронка трішки зміщена до середини, але для зуба на яснах місця вистачить).

До речі, щодо кармана, який утворений над цією вісімкою: радила не чіпати. Періодично перевіряти, полоскання робити. Та чекати.

Коротше кажучи, і зуби полікувала, і щодо брекетів трішки дізналась, і свято відмітила  :-)

День пройшов плідно, я майже щаслива  :-D