• 3.91

  • +12.60

Брекети активної і пасивної дії

Нещодавно в розмові з іншим брекетоносцем мене запитали, який тип брекетів я ношу: активні брекети чи пасивні. Чесно кажучи, я не мала уявлення, що брекетоносець має на увазі. Того ж дня я спитала в друга-гугла що ж це таке: пасивний і активний тип брикетної системи. Подивившись декілька сайтів з описами, я зрозуміла, який тип брекетів ношу: активної дії.
А в чому ж взагалі різниця?

Дещо нове

Дещо нове. Саме так. Нещодавно я дізналася, що моя одногрупниця буде ставити брекети. Я зраділа, бо думала, що тепер ми обидві матимемо багато тем для розмов, це все-таки тепер брекетоносець! Вчора вона вже прийшла з брекетами. Знаєте, їй так вони личили. Зверху у неї керамічні, і їх зовсім не видно, в той же час від неї віє тепер магнитизмом. Я підійшла до неї, спитала як встановлення пройшло. І тут для мене відкрилося дуууже багато нового.
По-перше, їй встановили брекет-систему одразу на обидві щелепи, тоді як мені скоро ставитимуть на другу щелепу, аж через три місяці. По-друге, як можна ставити брекети без кілечок? Виходить, що брекети і дуга тримаються лише на клею, що дуже ненадійно. Цьому доказом є те, що за пару днів вже відвалилося три (!) брекети.
Коли мені встановлювали брекети, то за два тижні до того прилаштували між жувальними зубами резинки, щоб проміжок між зубами збільшився, і кілечка можна було поставити. Їй же нічого подібного не робили, і я не знаю, наскільки боляче їй буде, коли кільця встановлюватимуть.
Я вважаю таку роботу лікаря непрофесійною. Сподіваюся, що ви завжди звертаєте увагу на кваліфікацію людини і ретельно обираєте лікаря.
Хай вам щастить! lips

Перший досвід з хірургом

Ось уже місяць пройшов з тих пір, коли мені вперше видалили зуб мудрості. Хочу поділитися з вами своїм досвідом, так би мовити, пережитим.Сподіваюся, що стаття вас заспокоїть і надасть вам сил, якщо на вашому шляху знаходиться це випробування.
Одразу скажу, що боятися хіругра,інструментів, голки, бор-машини не слід. Адже, якщо ви вирішили встановити брекети і вам порадили видалити зуби, назад дороги немає.
Все, що я відчувала під час видалення зуба(тому що видаляється за раз тільки один зуб)- це — укол знеболювального, хоча він і неприємний. Це все, що вам доведеться перетерпіти за годину тридцять, адже приблизно стільки часу займає операція. Якщо вас добре обколять знеболювальним, все пройде нечутливо. Краще потерпіти укол чи втратити свідомість від болю, коли вам розріжуть скальпелем ясна?
Сам процес відбувається так:
1.Вам роблять пробу на знеболювальне, або колять, таке яке вам підходить(за вашим свідченням),
2.Перевіряють, чи ви досі в свідомості і починають операцію: розрізають ясна,
3.Зазвичай зуб сидить у щелепі, тому потрібно буде поколупатися в ній.
4.Можливо навіть пилятимуть бор-машиною,
5.Приблизно за годину ви будете сидіти в кріслі, а ваші ясна зшиватимуть
ТАДАМ!
І за цей час ви нічого не відчуєте, окрім уколу-проби на руці і уколу в ясна.
Ви будете чути хруст і скрегіт, але краще не звертати на це уваги. Тому, що хоч я зараз вас і втішаю, до мене вже підступає нудота. Краще просто дивитися на світло ламп і мріяти про щось далеке.
Звісно, після того, як наркоз буде відходити, у вас можуть початися болі. Вам пропишуть антибіотик, щоби не потрапили інфекції у рану. Доведеться декілька днів притримуватись дїєти: не їсти необроблену їжу, госторого, солоного, не пити гарячі напої.
Також вам випишуть лікарняний приблизно на 5-10 днів, тож відпочивайте в цей час.
Додам, що навіть, якщо у вас немає часу на відпочинок, я б радила відлежатися хоча б два дні. Адже це серйозна операція!
Зараз у мене залишилась ще одна вісімка(зуб мудрості), який видалять вже після зняття брекетів. Скоро я розпоім вам про ще одну операцію на зубках, а поки: Гарного вам вечора і не бійтеся лікарів! sun_with_face

Новий погляд на брекети

Привіт, знаю, що обіцяла розповісти про видалення вісімок, але свято надворі і зовсім не хочеться обтяжувати вас такою неприємною інформацією. Краще наступним разом.
А зараз я б хотіла написати про одну добру дівчину, яка полегшила мої «страждання» в перші дні носіння брекетів.
Ви, мабуть, розумієте, що така зміна у зовнішності, як брекети, турбуватимуть будь-яку дівчину. От і я піддалася паніці: « Як сприймуть таку мене оточуючі, друзі? »
Та є в мене знайома, яка просто шаленіє від брекетів. Я не знала цього факту про неї, поки вона не побачила мої зуби. Дівчина щиро зраділа, скзала, що вважає брекети дуже красивими і сама хотіла б їх носити! Це була та людина, яка подивилася на лікування брекет-системою по-новому. Дійсно, залізні квадратики на зубах з яскравою резинкою це ніби сережки у вухах, просто пірсинг.
Раджу і вам знайти якусь людину, що подивиться на брекети іншими очима, і звісно ж, вам самим стати такими, адже себе потрібно любити!
bouquet bouquet bouquet

Процес встановлення брекетів

Привіт, як і обіцяла, розповім вам про встановлення брекет-системи(так називає брекети мій ортодонт). По-перше, не думайте, що ви прийдете, сядете в крісло, і за декілька хвилин отримаєте оновлену посмішку.
Зазвичай встановлення проходить у декілька етапів:
1.Пошук найкращого лікаря – ортодонта;
2.Передплата варіанту брекетів, який ви обрали;
3.Підготовка зубів до встановлення брекетів;
4.Моделювання вашої щелепи;
5.Встановлення брекетів.
Додам також, що скоріше за все вам потрібно буде зробити ренген-знімок щелепи. Іноді, як у моєму випадку, вам порадять видалити вісімки або інші зуби, які в майбутньому можуть зіпсувати вже рівні зуби.
Тож, вам доведеться багато перетерпіти аби отримати брекети. Коли всі приготування виконані, то вам створять картку пацієнта клініки. Особисто мені довелося пройти не дуже приємну фотосесію. Фотографуватимуть ваші зуби, ваш прикус, а також, можливо, доведеться посидіти з дзеркалами в роті, щоби на фото було видно всю картину. Ці знімки робляться аби після закінчення лікування можна було порівняти «до» і «після».
Пошуки мого лікаря були довгими і нудними, але через три місяці він був обраний.
А тепер про те, як все відбувалося зі мною:
Приємним зеленим пластиліном зі смаком м’яти мені зробили зліпок щелеп(пластилін притискався до зубів ложечкою за формою схожою на щелепу), а потім перенесли зліпок на гіпс.
Аби підготувати верхню щелепу до брекетів, на два тижні мені одягли резинки між зубів(вони розштовхували їх, щоб там можна було закріпити кільця брекетів ).
І після всього цього, я прийшла на встановлення. Найстрашнішим було встановлення кілечок, які утримують систему. Трохи поточилася кров, але це нічого. Приємна була увага лікаря, який заспокоював. Далі на зуби за допомогою клею прикріпляли самі брекети. І наостанок-металеву дугу.
Також потрібно було вибрати резинки, якими кріпити дугу. Так як я була наляканою, вирішила « не ризикувати » — як я тоді подумала. І спитала, які резинки найнепомітніші. Звісно, сірі.
Пам’ятаю, що першим відчуттям, коли закінчилася процедура було «ПОВНИЙ РОТ ЗАЛІЗА».
Ну, ось так все й почалося. Далі розповім вам про видалення вісімок і про мої перші брекетні кроки )
Гарного вам дня! four_leaf_clover four_leaf_clover four_leaf_clover

Оточуючі і їх сприйняття

Це було сьогодні. Подруга тільки сьогодні дізналася про мої брекети. Я розповіла їй про цей сайт приблизно такою фразою:«Люди пишуть блоги, підтримуючи носіїв брекетів. Ми називаємо себе брекетоносцями». Очікувала, що вона зацікавиться, замість цього почула :«Навіщо вас підтримувати, ви ж не інваліди, ваші зуби і так брекети підтримують».Хтось міг би образитись на такі слова, але я подумала, що хоч брекети — це незручна штука, та брекетоносці не інваліди і дійсно не потребують жалощів. А ще вона посміялася з слова «брекетоносці». Чесно, я також вважаю його смішним smile
Гарного вечора!

Як я встановила брекети/початок

Привіт, мене звати Віталіна. Першу свою статтю хочу написати про те, як я почала носити брекети. Справа в тому, що влітку я шукала додатковий заробіток. І натрапила на оголошення: «ТІЛЬКИ ДЛЯ НОСІЇВ БРЕКЕТІВ». В цей час у мене було декілька знайомих із брекетами ,і я щиро заздрила їм, адже вони могли підійти цьому оголошенню. Також я знала, що мої зуби не ідеальні, тобто нижня щелепа кривувата. Поговоривши з мамою, вирішили піти до ортодонта (мені стоматолог давно радила звернутися до нього, але я боялася брекетів). І виявилося, що мені дійсно потрібні брекети. Я дуже хвилювалася і не могла повірити, що дійсно носитиму ці «залізяки»!
Моя проблема полягала в тому, що верхня щелепа була великою і майже рівною, а нижня меншою і, як я вже казала – кривуватою. Але завдяки тому, що верхня щелепа повністю закривала нижню, ніхто не бачив кривих зубів.
І тут постало питання – Чи дійсно ставити брекети? Адже посмішка моя була симпатичною, а носіння брекетів вимагало капіталовкладень, терпіння. Також могло бути проблемним. Ми порадились з іншими лікарями, нам сказали, що мій неправильний прикус може призвести до стоншення зубів, і років у 30-40 вже потрібно було б носити вставну щелепу! Я думаю, що це вже було перебільшенням, але мені не хотілося перевіряти.
Мабуть, ніхто з нас не знає, скільки людей побоялися брекетів, відмовились від них, а тепер жалкують. Адже наслідки неправильного розжовування їжі можуть бути дуже різними: від стоншення зубів до проблем із шлунково-кишковим трактом.
Тож, я вдячна за те, що цей сайт став причиною встановлення моїх брекетів. І раджу вам не боятися їх.
Читайте далі, я розповім безпосередньо про процес встановлення брекетів, гарного вам дня!