Смотритель: linelect
  • ,

Консультація і "вибір"

ЯК УСЕ БУЛО: Записалась я на консультацію в Національний медичний універститет імені О.О.Богомольця.Кафедра та ортодонтичне відділення розташовані на клінічній базі Стоматологічного медичного центру НМУ ім. О.О. Богомольця (вул. Зоологічна, 1). Для цього всього лиш потрібно зателефонувати на номер ортодонтичного віділення, і записатись.

Прийшовши в інститут на вказану годину, мене прийняв лікар чи стоматолог чи ортодонт, і походу інтерн. Спочатку написав на правлення у їх ж медичному центрі зробити знімок, по знімку сказав які зуби потрібно удаляти. В той же час я записалась і в приватну клініку, для порівння, теж мене направили зробити знімки, але у приватну клініку. По вартості в інституті дешевше, але в приватній дають тобі диск на якому зображення ще є, тобто не тільки паперовий ваіант.
В Університеті сказали що у мене погані 6 верхні, тому немає смислу рвати здорові 4-ті чи 5-ті(у кого як) А це носіння брекетіа біля 3 років. Також мене прийняв їх головний лікар по стоматології чи ортодонтії і підтвердив все що говорили попереднє.
В приватній ортодонт говорить теж саме. Що є два варіанти рвати 6-ті погані і носити брекети 3 роки чи рвати 4-ті і носити брекети біля 2 років. Пояснила ще також що 6-ті зуби хоть і погані але їх можна перепломбувати, і вони відіграють досить важливу роль, вони ідуть як жувальні і тому краще їх зберегти. Я не погодилась, носити три роки брекети, це довго, дуже довго).Обрала я приватну клініку, плюс у тому що працюють після 18.00, гроші не потрібно усі зразу.
  • ,

Пошук ортодонда або "як у нашій країні все дорого"

Коли ми хворіємо, ми звертаємося до лікаря знайомого, або якого порадили знайомі. В ситуації з брекетами я хотіла аналогічно. Порадили ортодонта з Національного медичного універститету імені О.О.Богомольця, але не повезло. Я не київська, тому важко трішки. Цінова політика ще більше привела мене у ступор, в університеті ціни нижньої і верхньої щелепи 10тис грн. І це потрібно зразу ж оплатити. Я працюю, оплачую сама житло і з/п у мене не висока тому цей варіант відпав( і ще так як робочий день у них з 9 до 18.00 у мене аналогічно, тому не доля мені там ставити брекети.Перейшла на пошуки приватної клініку, у них і день робочий до 19.00 або 20.00. Одна підійшла Ортолайф (http://www.ortholife.com.ua/ru/)у них акція, одна щелепа 2800грн, спочатку аванс вони заказують брекети, а потім через тиждень або два доплачувати, мені таке більше підходить) між інститутом і приватною є різниця в консультації. У приватній вартість консультації 100 грн в інституті безкоштовно, але читаючи відгуки не один раз бачила що якщо не заплатиш комусь хотя б 100 грн ніхто в університеті не зверне на тебе увагу, сама не перевіряла, тому підтвердити що це точно так не можу.
І тому по вище написаному тексту обрала клініку Ортолайф. Чи помилилась у виборі і чи не пожаліли, пізніше розкажу)
  • ,

Звати мене Наталя :-)

Звати мене Наталя! Мені 25, і рішилась я на брекети, вік трішки пізній як для такого, але як звучить вислів «краще пізно ніж ніколи»
У мене не критична ситуація була, але завжди хочеться виглядати ще і ще краще!!!І так, вирішила я вести блог, про те яке у мене життя з брекетами, ношу я їх уже 11 місяців, що не так і мало, і є що розкзати)