• ,

Консультація і "вибір"

ЯК УСЕ БУЛО: Записалась я на консультацію в Національний медичний універститет імені О.О.Богомольця.Кафедра та ортодонтичне відділення розташовані на клінічній базі Стоматологічного медичного центру НМУ ім. О.О. Богомольця (вул. Зоологічна, 1). Для цього всього лиш потрібно зателефонувати на номер ортодонтичного віділення, і записатись.

Прийшовши в інститут на вказану годину, мене прийняв лікар чи стоматолог чи ортодонт, і походу інтерн. Спочатку написав на правлення у їх ж медичному центрі зробити знімок, по знімку сказав які зуби потрібно удаляти. В той же час я записалась і в приватну клініку, для порівння, теж мене направили зробити знімки, але у приватну клініку. По вартості в інституті дешевше, але в приватній дають тобі диск на якому зображення ще є, тобто не тільки паперовий ваіант.
В Університеті сказали що у мене погані 6 верхні, тому немає смислу рвати здорові 4-ті чи 5-ті(у кого як) А це носіння брекетіа біля 3 років. Також мене прийняв їх головний лікар по стоматології чи ортодонтії і підтвердив все що говорили попереднє.
В приватній ортодонт говорить теж саме. Що є два варіанти рвати 6-ті погані і носити брекети 3 роки чи рвати 4-ті і носити брекети біля 2 років. Пояснила ще також що 6-ті зуби хоть і погані але їх можна перепломбувати, і вони відіграють досить важливу роль, вони ідуть як жувальні і тому краще їх зберегти. Я не погодилась, носити три роки брекети, це довго, дуже довго).Обрала я приватну клініку, плюс у тому що працюють після 18.00, гроші не потрібно усі зразу.
  • 0

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.