Брекети: всі за і проти. Частина друга: "Чому це непотрібно?"

Чому це непотрібно?
  1. Це боляче.
  2. Це дорого.
  3. Це довго.
Так, список не дуже. Як ці мінуси зробити плюсами?

Біль буває не завжди та не у всіх. Найчастіше він з'являється після встановлення нової, більш сильної, дуги або якихось виступаючих елементів (тоді вони травмують слизову). Інколи він тримається кілька днів і слабшає, а інколи – постійний. Якщо біль нестерпний, хочеться плакати та жалітися – та це не варіант. Що робити? Можна зарахувати себе до мучеників. Чи використовувати віск, спеціальні спреї або знеболювальні таблетки. Завжди щось можна придумати.

Гроші: так, брекети — це витратне заняття. Та якщо час молочних зубів пройшов, ви вирішили змінити себе на краще і вам потрібні свої, а не штучні зуби, іншого виходу просто немає. Що можна порадити: є великий вибір клінік та широкий спектр матеріалів для брекетів. Шукайте те, що більш підійде.

Час: ніхто і ніколи на першій консультації не скаже вам, скільки часу доведеться носити брекети. Для когось вистачить кількох місяців, для інших – трьох років буде замало. Це суперіндивідуально. Якщо вирішили, то треба йти до кінця. А ще може бути так: ортодонт просто хоче грошенят заробити, тому нескінченно продовжує термін носіння брекетів, встановлює нові і нові прибамбаси. Ситуація гіпотетична, але чого в світі не буває.

І наостанок: існує імовірність, що саме вам це не допоможе і після зняття брекетів все повернеться на свої місця. А також дуже вірогідно, що завтра до вас додому прилетять інопланетяни. Ну, основну ідею ви зрозуміли.

Замість заключення: можна нескінченно шукати інформацію, питати в лікарів та досвідчених «брекетоносців», сподіватись на поради близьких та друзів. Та останнє слово – тільки за вами!
  • 0

  • 0

1 комментарий

комментарий был удален
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.