Як я встановила брекети/початок

Привіт, мене звати Віталіна. Першу свою статтю хочу написати про те, як я почала носити брекети. Справа в тому, що влітку я шукала додатковий заробіток. І натрапила на оголошення: «ТІЛЬКИ ДЛЯ НОСІЇВ БРЕКЕТІВ». В цей час у мене було декілька знайомих із брекетами ,і я щиро заздрила їм, адже вони могли підійти цьому оголошенню. Також я знала, що мої зуби не ідеальні, тобто нижня щелепа кривувата. Поговоривши з мамою, вирішили піти до ортодонта (мені стоматолог давно радила звернутися до нього, але я боялася брекетів). І виявилося, що мені дійсно потрібні брекети. Я дуже хвилювалася і не могла повірити, що дійсно носитиму ці «залізяки»!
Моя проблема полягала в тому, що верхня щелепа була великою і майже рівною, а нижня меншою і, як я вже казала – кривуватою. Але завдяки тому, що верхня щелепа повністю закривала нижню, ніхто не бачив кривих зубів.
І тут постало питання – Чи дійсно ставити брекети? Адже посмішка моя була симпатичною, а носіння брекетів вимагало капіталовкладень, терпіння. Також могло бути проблемним. Ми порадились з іншими лікарями, нам сказали, що мій неправильний прикус може призвести до стоншення зубів, і років у 30-40 вже потрібно було б носити вставну щелепу! Я думаю, що це вже було перебільшенням, але мені не хотілося перевіряти.
Мабуть, ніхто з нас не знає, скільки людей побоялися брекетів, відмовились від них, а тепер жалкують. Адже наслідки неправильного розжовування їжі можуть бути дуже різними: від стоншення зубів до проблем із шлунково-кишковим трактом.
Тож, я вдячна за те, що цей сайт став причиною встановлення моїх брекетів. І раджу вам не боятися їх.
Читайте далі, я розповім безпосередньо про процес встановлення брекетів, гарного вам дня!
  • +2

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.